genialny zamiennik
31 października 2021

Dziś na tapecie mamy najszerzej komentowany na youtube podkład Wonder Match od Eveline. Opakowanie przypomina mi moje dwa ukochane podkłady marek premium czyli Yves Saint Laurent All Hours Fundation oraz Lancome Teint Idole Ultra Wear. I gdyby na buteleczce nie było napisów to nikt na pierwszy rzut oka nie zorientowałby się, że mamy do czynienia z podkładem drogeryjnym. A co mamy w środku? Czy to faktycznie zamiennik czy może jednak się czepiam? 

Obietnice producenta

Otóż jak twierdzi producent mamy tu do czynienia z lekką, beztłuszczową konsystencją. Łatwo się rozprowadzającą, dającą efekt doskonałego krycia bez efektu maski. Bogata formuła z wodą termalną i kwasem hialuronowym pielęgnuje, nawilża i chroni mikrobiom skóry. Już po 10 dniach cera jest odczuwalnie gładsza i bardziej elastyczna. 
Co nie mniej nie więcej oznacza, że w środku mamy totalnie inną formułę niż w wymienionych wcześniej podkładach. Tam krycie mamy już zdecydowane przy jednej warstwie. W przypadku podkładu Eveline to my decydujemy czy chcemy osiągnąć subtelny bardzo naturalny efekt czy jednak potrzebujemy czegoś bardziej konkretnego. 

O formule słów kilka

Formuła podkładu jest bardzo lekka, przy pierwszej warstwie praktycznie niewyczuwalna na skórze dlatego też mamy wrażenie naturalności. Ja bardzo lubię taki efekt na co dzień zwłaszcza teraz gdy maseczka jest ze mną codziennie. Po dwóch, maksymalnie 3 warstwach mamy już pełne krycie ale nadal bez efektu maski co jest wielkim atutem tego podkładu. Daje dużo bardziej świetliste wykończenie niż już kultowy podkład marki Eveline czyli Liquid Control HD Long-Lasting 24H przez co fajnie będzie wyglądał u osób z cerą suchą. Mówiąc o świetlistym wykończeniu mam na myśli mini drobiny pięknie rozpraszające światło i nadające skórze promienny, zdrowy wygląd. Myślę, że osoby posiadające mieszaną cerę również się z tym podkładem polubią tylko będą musiała użyć więcej pudru w strefie T. 

Podsumowanie

Podsumowując NIE, nie jest to zamiennik drogiego podkładu a coś totalnie innego o lekkiej formule. Bardzo dobrze, że marka komercyjna sięga po składniki pielęgnujące i wkomponowuje je w swój produkt. Nie będziemy musiały już sięgać po podkłady z wyższej półki aby oprócz dobrego krycia na twarzy mieć ciekawą pielęgnację. Ja ze swojej strony serdecznie Wam ten podkład polecam 🙂

Śledź nas na facebook

Dodaj komentarz