świąteczny makijaż
26 grudnia 2021

Chyba każda z Nas miała taką sytuację gdy goście przyjechali za wcześnie. Chodziłyśmy z ręcznikiem na głowie albo w porozciąganych dresach gdy sukienka na tą okazję spokojnie wisiała na wieszaku. A jak to wygląda w święta? Czy mamy czas na wykreowanie perfekcyjnego makijażu? Chcę Wam dziś przedstawić kilka trików dzięki którym zaoszczędzicie trochę czasu ale mimo wszystko Wasz makijaż pozostanie perfekcyjny.

Błysk na powiece

Nie masz zbyt wiele czasu na makijaż a chcesz podkreślić swoje spojrzenie? Nic prostszego! Użyj w tym celu swojego rozświetlacza, który możesz nie tylko rozblendować pędzlem ale również nałożyć palcem. Dzięki swojej wielofunkcyjności rozświetlacz fantastycznie sprawdzi się na powiece, nie roluje się i nie klei a jego drobno zmielona formuła stworzy na Twojej powiece efekt tafli.

Kolorowa kreska

Chcesz aby Twój makijaż ust był kompatybilny z kreską na powiece to nie ma nic prostszego. Wystarczy, że zastosujesz swoją ulubloną konturównę w postaci eyelinera!! Jak?? Wystarczy kredkę rozggrzać poprzez pocieranie końcówką o rękę a potem nakładając ją skośnym pędzelkiem i tworząc perfekcyjną jaskółkę. Nie bój się koloru i pamiętaj, że w makijażu warto czasami zaszaleć!

Podkład czy puder?

Kiedy nie masz czasu na pełen makeup postaw na prostotę. Na rynku kosmetycznym znajdziesz wiele produktów, które mogą spełniać wiele funkcji. Gdy nie masz czasu na pomalowanie twarzy podkładem a potem nałożenie na niego pudru zastosuj np. sypki puder kryjący od marki Gosh? Dlaczego? To dosyć proste. Puder marki Gosh jest produkrem kryjącym, pod który nie trzeba nakładać podkładu. Dzięki temu zaoszczędzisz wiele czasu a Twoja skóra będzie wyglądać niesamowicie.

Mam nadzieję, że te proste triki zainspirują Cię do stworzenia niepowtarzalnego świątecznego makijażu.

Śledź nas na facebook

Dodaj komentarz