29 sierpnia 2021

Dzisiaj troszkę pomyślimy o rzeczy, które przydadzą nam się w szkole, na zajęciach czy też w naszych torebkach, również w pracy:) Mam nadzieję, że choć ten temat zrodził się w mojej głowie i tworzyłam ten kosmetyczny niezbędnik z myślą o dziewczynach wracających do szkoły, to przyda się jak największej ilości z Was. Szkoła tuż, tuż więc czas zaopatrzyć swoją kosmetyczkę i to niekoniecznie w produkty do makijażu ( który jak powszechnie wiadomo jest w szkole niedozwolony). Pochylimy się dziś nad produktami niezbędnymi ale czasami traktowanymi po macoszemu.

Nakładki na deskę toaletową

Niektórzy zupełnie się tym nie przejmują, inny korzystają z toalety 'na Małysza’, jeszcze inni nie znoszą korzystać z publicznych toalet. Niezależnie od tego jak jest u Was, Nakładki na deskę przydają się, szczególnie jeśli czystość toalety pozostawia wiele do życzenia a my zmuszone jesteśmy posiedzieć w niej troszkę dłużej;).

Chusteczki dla dzieci/intymne/antybakteryjne

Jedna z najważniejszych rzeczy w mojej torebce! Chusteczki wszelkiego typu są dla mnie naprawdę niezbędne. Te  do higieny intymnej, dezodorant w chusteczkach, chusteczki dla dzieci, odświeżające do rąk- przerobiłam je wszystkie:D Chusteczki zużywam na bieżąco w ciągu dnia i naprawdę ekspresowo znikają z mojej torebki.
Najczęściej sięgam właśnie po te do higieny intymnej, szczególnie w czasie miesiączki, kiedy cały dzień muszę być poza domem.
Uwielbiam też te dla dzieci, wszelkie odświeżające, które przydają mi się po treningach czy w cieplejsze dni.

Suchy szampon

Jeśli go lubimy a nasze włosy potrzebują go np po w-f’ie warto zaopatrzyć się chociażby w jego miniaturową wersję.


Plastry

Najlepiej parę rozmiarów:) Nigdy nie wiadomo kiedy mogą się przydać.

Balsam do ust

Pamiętajcie, że przyczyną spierzchniętych ust bardzo często jest zbyt mała ilość wypitej wody, dlatego zanim sięgniecie po pomadkę wypijcie jej szklankę.

Krem do rąk

Znajdźcie swój ulubiony zapach i nawilżajcie dłonie kilka razy dziennie, a one odwdzięczą Wam się pięknym wyglądem.


Dezodorant-

Jeśli mamy jeszcze na niego miejsce i przewidujemy cięższe ćwiczenia:) Jeśli nie, chusteczki które spełniają rolę dezodorantu mogą wystarczyć.

Żel antybakteryjny

Wiadomo, że spotykają nas różne sytuacje, np. w drodze do szkoły, kiedy nie mamy możliwości umyć rąk. Wtedy taki specyfik jest niezbędny.


Spinki, gumki, opaski i wszelkie inne rzeczy poskramiające włosy a także mała szczotka:)

Ten kosmetyczny niezbędnik to ja widzicie zbiór podstawowych produktów, które przydadzą się w każdej sytuacji 🙂


Śledź nas na facebook


Powiązane tagi

Dodaj komentarz