pielęgnacja lumene
15 sierpnia 2021

Jednym z Naszych najczęstszych dylematów jest dobór odpowiedniej pielęgnacji. Robiąc zakupy w drogerii zastanawiamy się czym się kierować wybierając odpowiednie dla siebie produkty do demakijażu, serum czy krem. Sprawa wbrew pozorom nie jest taka prosta. Jedni z Nas patrzą na cenę co jest w pełni zrozumiałe bo podstawą doboru produktów do pielęgnacji w moim mniemaniu jest budżet jaki jesteśmy w stanie na szeroko rozumianą pielęgnację przeznaczyć. Kolejną kwestią jest skład kosmetyków. Jedni wolą produkty stricte naturalne, dla innych nie ma to większego znaczenia. Jest jeszcze podstawa podstaw czyli rodzaj skóry i problem jaki chcemy pokonać.

Kosmetyki Lumene, czyli produkty prosto z Arktyki

Lumene to fińska marka, której historia rozpoczyna się w 1970 roku. Od początku istnienia marka zajmuje się produkcją najwyższej jakości rewelacyjnych kosmetyków, które dedykowane są pielęgnacji twarzy, ciała, włosów oraz makijażu. Każdy produkt to gwarantowana skuteczność, którą zawdzięczać możemy specjalistycznej technologii.

Bazuje ona na przyrodzie arktycznej. Ciekawym faktem jest, iż firma Lumene rozwinęła się z koncernu farmaceutycznego. To pozwala na zaufanie wobec marki. Można wręcz liczyć na bezpieczną oraz skuteczną formułę kosmetyków. Marka Lumene jako pierwsza firma na świecie zdecydowała się na skorzystanie z arktycznych jagód. Po poddaniu ich odpowiedniej obróbce świetnie sprawdzają się jako składnik wielu propozycji marki Lumene.

W ten właśnie sposób fińska firma stworzyła fantastyczne produkty do pielęgnacji zarówno twarzy jak i ciała. Trudno je porównywać z jakimikolwiek innymi kosmetykami. Nie ma na świecie drugiej, tak fenomenalnej i innowacyjnej technologii, z jakiej znana jest firma Lumene.

Preparaty idealne dla Twojej skóry – pielęgnacja Lumene!

Kosmetyki marki Lumene to produkty przygotowywane z najwyższą starannością przez ekspertów pracujących dla marki Lumene. Wpływają one głównie na regenerację skóry zniszczonej, jak i ochraniają ją przed negatywnym wpływem czynników zewnętrznych oraz wzmacniają ją.

Kosmetyki Lumene zostały pozbawione jakichkolwiek chemicznych dodatków, parabenów, olejów mineralnych oraz innych niekorzystnie wpływających na kondycję skóry dodatków. Ekstrakty, jakie użyte zostały w kosmetykach marki Lumene pochodzą głównie z roślin naturalnie występujących w przyrodzie. Nie ulega wątpliwości, że najkorzystniej działającą ekstrakty z jagody arktycznej, po którą sięgnęła marka. Kosmetyki te są znane i bardzo lubiane w Polsce. Kobiety, które choć raz skorzystały z kosmetyków do pielęgnacji od Lumene, już nie chcą zmieniać je na żadne inne ze względu na ich skuteczność.

Kosmetyki Lumene to doskonałe preparaty do skóry mieszanej, tłustej, normalnej czy suchej. Charakteryzują się nietuzinkowymi formułami o rewelacyjnych zapachach. Artykuły marki Lumene polecane są do różnorodnych typów skóry, dlatego każda kobieta ma możliwość skorzystania z oferty marki.

Prócz pielęgnacji, Lumene oferuje także w pełni bezpieczne kosmetyki do makijażu, które doskonale spełniają swoje zadanie. Każda kobieta, która preferuje codzienny makijaż, może skorzystać z sypkiego, transparentnego pudru, odżywczej pomadki do ust oraz naturalnych tuszów do rzęs.

Śledź nas na facebook

Dodaj komentarz