🌍 Wysyłka zagraniczna - ustal szczegóły na czacie klikając tutaj! 💬

Wstecz
Previous Product Image

MORFOSE CHANGE COLOR SPRAY ORANGE-YELLOW 150ml

39,99 zł z VAT
(26,66 zł / 100 ml)
Dalej

MORFOSE WOSK EXTRA AQUA WHITE GUMY BALONOWEJ 175ml

19,99 zł z VAT
(11,42 zł / 100 ml)
Next Product Image

MORFOSE WOSK SUPER AQUA ORANGE MELON 175ml

19,99 zł z VAT
(11,42 zł / 100 ml)

MORFOSE WOSK SUPER AQUA ORANGE MELON 175ml

19,99 zł z VAT

(11,42 zł / 100 ml)

Profesjonalny wosk do stylizacji włosów, który zapewnia mocne utrwalenie i intensywny połysk bez obciążania pasm. Lekka formuła pozwala wygodnie modelować fryzurę przez cały dzień, zachowując jej elastyczność, naturalny wygląd oraz pełną wyrazistość.

MORFOSE - DRUGI PRODUKT ZA 14,99 (Tańszy lub w tej samej cenie)
Nie znalazłeś produktu? Napisz do nas, znajdziemy go dla Ciebie!
Napisz
SKU: 8698655381296 Kategorii: , , , , ,

Poprzednia najniższa cena: 19,99 zł.

Marka:

Opis

Profesjonalny wosk do stylizacji włosów, który zapewnia mocne utrwalenie i intensywny połysk bez obciążania pasm. Lekka formuła pozwala wygodnie modelować fryzurę przez cały dzień, zachowując jej elastyczność, naturalny wygląd oraz pełną wyrazistość.

Pachnie jak

Orzeźwiający, soczysty i energetyzujący zapach dojrzałego melona w połączeniu ze słodką pomarańczą, który sprawia, że codzienna stylizacja staje się niezwykle przyjemnym i radosnym rytuałem.

Sposób użycia

Niewielką ilość wosku rozetrzyj w dłoniach, a następnie rozprowadź równomiernie na suchych lub lekko wilgotnych włosach. Ułóż fryzurę według uznania. Dla mocniejszego efektu możesz nałożyć dodatkową ilość produktu na końcówki. Unikaj kontaktu z oczami.

Informacje dodatkowe

Waga 1 kg
Wymiary 7 × 7 × 15 cm
Pojemność

175ml

Osoba / Podmiot odpowiedzialny

Alix Avien Paris / Morfose Kozmetik Adres 34 Rue de l’Escouvrier Sarcelles 95200 Paris Francja Kontakt: Email: info@alixavien.com Telefon: +90 212 738 84 64

Nuty Zapachowe:

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „MORFOSE WOSK SUPER AQUA ORANGE MELON 175ml”

Koszyk

0
image/svg+xml

Brak produktów w koszyku.

Wracam na zakupy 💖
Napisz do nas