🌍 Wysyłka zagraniczna - ustal szczegóły na czacie klikając tutaj! 💬

Wstecz
Previous Product Image

DALAN SZAMPON DO WŁOSÓW PRZECIW WYPADANIU 450ml

14,99 zł z VAT
(3,33 zł / 100 ml)
Dalej

DALAN SZAMPON DO WŁOSÓW MOCNE LŚNIĄCE WŁOSY 450ml

14,99 zł z VAT
(3,33 zł / 100 ml)
Next Product Image

DALAN SZAMPON DO WŁOSÓW REGENERUJĄCY 450ml

14,99 zł z VAT
(3,33 zł / 100 ml)

DALAN SZAMPON DO WŁOSÓW REGENERUJĄCY 450ml

14,99 zł z VAT

(3,33 zł / 100 ml)

Nie znalazłeś produktu? Napisz do nas, znajdziemy go dla Ciebie!
Napisz
SKU: 8690529011629 Kategorie: , , ,

Poprzednia najniższa cena: 14,99 zł.

Marka:

Opis

Druga szansa dla Twoich włosów. Intensywna terapia dla pasm zniszczonych zabiegami fryzjerskimi, słońcem lub stylizacją na gorąco. Szampon odbudowuje strukturę włosa, przywracając mu naturalną odporność.

Pachnie jak: Elegancki, czysty aromat pielęgnacyjny.

Dlaczego warto go wybrać? Wypełnia ubytki w strukturze włosa, nawilża i sprawia, że fryzura odzyskuje zdrowy wygląd i witalność.

Efekt: Włosy, które są miękkie w dotyku i pełne naturalnego blasku.

Informacje dodatkowe

Waga 1 kg
Wymiary 7 × 7 × 15 cm
Pojemność

450ml

Osoba / Podmiot odpowiedzialny

Yigit sp. z o.o. Słowackiego 15/H 05-825 Grodzisk Mazowieck NIP: 1251721393 shop@cosmeteria.pl

Nuty Zapachowe:

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „DALAN SZAMPON DO WŁOSÓW REGENERUJĄCY 450ml”

Koszyk

0
image/svg+xml

Brak produktów w koszyku.

Wracam na zakupy 💖
Napisz do nas