🌍 Wysyłka zagraniczna - ustal szczegóły na czacie klikając tutaj! 💬

Wstecz
Previous Product Image

DALAN SZAMPON DO WŁOSÓW REGENERUJĄCY 450ml

14,99 zł z VAT
(3,33 zł / 100 ml)
Dalej

DERMOKIL RÓŻANY SPRAY DO TWARZY 50ml

9,99 zł z VAT
(19,98 zł / 100 ml)
Next Product Image

DALAN SZAMPON DO WŁOSÓW MOCNE LŚNIĄCE WŁOSY 450ml

14,99 zł z VAT
(3,33 zł / 100 ml)

DALAN SZAMPON DO WŁOSÓW MOCNE LŚNIĄCE WŁOSY 450ml

14,99 zł z VAT

(3,33 zł / 100 ml)

Nie znalazłeś produktu? Napisz do nas, znajdziemy go dla Ciebie!
Napisz
SKU: 8690529011636 Kategorie: , , ,

Poprzednia najniższa cena: 14,99 zł.

Marka:

Opis

Twoja recepta na efekt lustrzanej tafli. Szampon dedykowany włosom matowym i pozbawionym życia. Skoncentrowane składniki wygładzają łuskę włosa, dzięki czemu światło idealnie się od nich odbija.

Pachnie jak: Odświeżająca, morska bryza.

Dlaczego Twoje włosy go pokochają? Stają się wyraźnie mocniejsze, bardziej sprężyste i lśniące od nasady aż po same końce.

Dla kogo: Idealny dla osób, które chcą podkreślić naturalne piękno i blask swoich włosów.

Informacje dodatkowe

Waga 1 kg
Wymiary 7 × 7 × 15 cm
Pojemność

450ml

Osoba / Podmiot odpowiedzialny

Yigit sp. z o.o. Słowackiego 15/H 05-825 Grodzisk Mazowieck NIP: 1251721393 shop@cosmeteria.pl

Nuty Zapachowe:

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „DALAN SZAMPON DO WŁOSÓW MOCNE LŚNIĄCE WŁOSY 450ml”

Koszyk

0
image/svg+xml

Brak produktów w koszyku.

Wracam na zakupy 💖
Napisz do nas