🌍 Wysyłka zagraniczna - ustal szczegóły na czacie klikając tutaj! 💬

Wstecz
Previous Product Image

MORFOSE SZAMPON BIOTYNA 1000ml

39,99 zł z VAT
(4,00 zł / 100 ml)
Dalej

MORFOSE COLOR WAX WOSK DO STYLIZACJI BLUE 100ml

16,99 zł z VAT
(16,99 zł / 100 ml)
Next Product Image

MORFOSE ODŻYWKA DWUFAZOWA ARGANOWA 400ml

39,99 zł z VAT
(10,00 zł / 100 ml)

MORFOSE ODŻYWKA DWUFAZOWA ARGANOWA 400ml

39,99 zł z VAT

(10,00 zł / 100 ml)

Profesjonalna dwufazowa odżywka bez spłukiwania o pojemności 400 ml, stworzona z myślą o intensywnej pielęgnacji włosów suchych, zniszczonych i pozbawionych blasku. Bogata formuła z olejkiem arganowym błyskawicznie ułatwia rozczesywanie, nawilża, wygładza oraz chroni pasma przed uszkodzeniami mechanicznymi i działaniem wysokiej temperatury.

MORFOSE - DRUGI PRODUKT ZA 14,99 (Tańszy lub w tej samej cenie)
Nie znalazłeś produktu? Napisz do nas, znajdziemy go dla Ciebie!
Napisz
SKU: 8680678831421 Kategorie: , , ,

Poprzednia najniższa cena: 39,99 zł.

Marka:

Opis

Morfose Argan Two-Phase Conditioner, Dwufazowa odżywka do włosów, 400 ml

Profesjonalna dwufazowa odżywka bez spłukiwania o pojemności 400 ml, stworzona z myślą o intensywnej pielęgnacji włosów suchych, zniszczonych i pozbawionych blasku. Bogata formuła z olejkiem arganowym błyskawicznie ułatwia rozczesywanie, nawilża, wygładza oraz chroni pasma przed uszkodzeniami mechanicznymi i działaniem wysokiej temperatury.

Pachnie jak

Ciepła, luksusowa i otulająca kompozycja łącząca bogate nuty olejku arganowego z delikatnymi, słodkawymi i orientalnymi akcentami, które pozostawiają na włosach przyjemny, elegancki zapach.

Sposób użycia

  1. Przed użyciem mocno wstrząśnij butelką, aby obie fazy odżywki połączyły się w jednolitą konsystencję.

  2. Rozpyl równomiernie na umyte, wilgotne lub osuszone ręcznikiem włosy z odległości około 15-20 cm.

  3. Nie spłukuj. Przystąp do układania fryzury. Produkt może być również stosowany na suche włosy w celu odświeżenia i nadania im połysku.

Informacje dodatkowe

Waga 1 kg
Wymiary 7 × 7 × 15 cm
Pojemność

400ml

Osoba / Podmiot odpowiedzialny

Alix Avien Paris / Morfose Kozmetik Adres 34 Rue de l’Escouvrier Sarcelles 95200 Paris Francja Kontakt: Email: info@alixavien.com Telefon: +90 212 738 84 64

Nuty Zapachowe:

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „MORFOSE ODŻYWKA DWUFAZOWA ARGANOWA 400ml”

Koszyk

0
image/svg+xml

Brak produktów w koszyku.

Wracam na zakupy 💖
Napisz do nas