🌍 Wysyłka zagraniczna - ustal szczegóły na czacie klikając tutaj! 💬

Wstecz
Previous Product Image

MALIZIA DEZODORANT FRESH CARE TALC 150ml

14,99 zł z VAT
(9,99 zł / 100 ml)
Dalej

MALIZIA EDT 50ml

29,99 zł z VAT
(59,98 zł / 100 ml)
Next Product Image

MALIZIA DEZ SPRAY 150ml

19,99 zł z VAT
(13,33 zł / 100 ml)

MALIZIA DEZ SPRAY 150ml

19,99 zł z VAT

(13,33 zł / 100 ml)

Nie znalazłeś produktu? Napisz do nas, znajdziemy go dla Ciebie!
Napisz
SKU: 8003510001217 Kategorie: , ,

Poprzednia najniższa cena: 19,99 zł.

Marka:

Opis

Włoska klasyka w codziennym wydaniu
Ten uniwersalny dezodorant to baza, od której wszystko się zaczęło. Prosty, skuteczny i pachnący tak, jak tylko Malizia potrafi – zdecydowanie i świeżo. To zapach, który towarzyszył milionom mężczyzn w ich codziennych zmaganiach w latach 90.

Pachnie jak:
Miks nut drzewnych i cytrusowych. To klasyczny, męski aromat, który nigdy się nie nudzi i zawsze kojarzy się z nienaganną higieną.

Informacje dodatkowe

Waga 1 kg
Wymiary 7 × 7 × 15 cm
Pojemność

150ml

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „MALIZIA DEZ SPRAY 150ml”

Koszyk

0
image/svg+xml

Brak produktów w koszyku.

Wracam na zakupy 💖
Napisz do nas