🌍 Wysyłka zagraniczna - ustal szczegóły na czacie klikając tutaj! 💬

Wstecz
Previous Product Image

COSMO MAJONEZ DO WŁOSÓW PRZECIW WYPADANIU 500ML

34,99 zł z VAT
(7,00 zł / 100 ml)
Dalej

NEBOA PERFUMY DO WŁOSÓW SEA SERENITY 50ml

33,99 zł z VAT
(67,98 zł / 100 ml)
Next Product Image

NEBOA PERFUMY DO WŁOSÓW CITRUS AURA 50ml

33,99 zł z VAT
(67,98 zł / 100 ml)

NEBOA PERFUMY DO WŁOSÓW CITRUS AURA 50ml

33,99 zł z VAT

(67,98 zł / 100 ml)

Nie znalazłeś produktu? Napisz do nas, znajdziemy go dla Ciebie!
Napisz
SKU: 5908450725205 Kategorie: ,

Poprzednia najniższa cena: 33,99 zł.

Marka:

Opis

Neboa Citrus Aura, Pielęgnujące perfumy do włosów, 50 ml

Orzeźwiające i pielęgnujące perfumy do włosów, które nie tylko nadają pasmom piękny, długotrwały zapach, ale także wspierają ich nawilżenie, wygładzenie i lekki, promienny wygląd. Lekka formuła nie obciąża włosów, otulając je naturalną, pełną życia woń.

Składniki aktywne

  • Ekstrakt z owoców Myrciaria Dubia (camu camu): Bogaty w witaminę C, wspiera blask i kondycję włosów.

  • Gliceryna: Pomaga utrzymać optymalny poziom nawilżenia, chroniąc pasma przed przesuszeniem.

Pachnie jak

Lekki, rześki zapach łączący soczyste cytrusowe i zielone nuty mandarynki, limonki, bazylii oraz zielonej herbaty. Kompozycja przywodzi na myśl poranek po deszczu – jest naturalna, niezwykle świeża i pełna pozytywnej energii.

Nuty zapachowe

  • Mandarynka, limonka, bazylia, zielona herbata

Sposób użycia

  1. Rozpyl perfumy na suche lub wilgotne włosy z odległości około 20-30 cm.

  2. Stosuj w ciągu dnia, kiedy tylko zechcesz odświeżyć zapach włosów i nadać im dodatkowego blasku.

Informacje dodatkowe

Pojemność

50ml

Koszyk

0
image/svg+xml

Brak produktów w koszyku.

Wracam na zakupy 💖
Napisz do nas