🌍 Wysyłka zagraniczna - ustal szczegóły na czacie klikając tutaj! 💬

Wstecz
Previous Product Image

NEBOA PERFUMY DO WŁOSÓW CITRUS AURA 50ml

33,99 zł z VAT
(67,98 zł / 100 ml)
Dalej

NEBOA PERFUMY DO WŁOSÓW SWEET GRACE 50ml

33,99 zł z VAT
(67,98 zł / 100 ml)
Next Product Image

NEBOA PERFUMY DO WŁOSÓW SEA SERENITY 50ml

33,99 zł z VAT
(67,98 zł / 100 ml)

NEBOA PERFUMY DO WŁOSÓW SEA SERENITY 50ml

33,99 zł z VAT

(67,98 zł / 100 ml)

Nie znalazłeś produktu? Napisz do nas, znajdziemy go dla Ciebie!
Napisz
SKU: 5908450725236 Kategorie: ,

Poprzednia najniższa cena: 33,99 zł.

Marka:

Opis

Neboa Sea Serenity, Pielęgnujące perfumy do włosów, 50 ml

Delikatne i pielęgnujące perfumy do włosów, które łączą zmysłowy, relaksujący zapach z intensywnym wygładzeniem i miękkością. Formuła odświeża pasma, sprawiając, że wyglądają na zdrowe i zadbane bez efektu obciążenia.

Składniki aktywne

  • Ekstrakt z korzenia żeń-szenia: Wzmacnia włosy i stymuluje ich zdrowy wygląd.

  • Ekstrakt z siemienia lnianego: Wygładza pasma, zatrzymuje wilgoć i nadaje im niesamowitą gładkość.

  • Olej babassu: Intensywnie nawilża, zmiękcza i chroni włosy przed uszkodzeniami zewnętrznymi.

Pachnie jak

Świeży, delikatny i niezwykle zmysłowy zapach, który przywodzi na myśl spokój morza oraz rześkie powietrze. Kwiatowe nuty jaśminu sambac i tuberozy harmonijnie łączą się z kremową fasolką tonka oraz słodkim migdałem, tworząc czystą i otulającą kompozycję.

Nuty zapachowe

  • Jaśmin sambac, tuberoza, tonka, migdał

Sposób użycia

  1. Rozpyl perfumy na suche lub wilgotne włosy z odległości około 20-30 cm.

  2. Stosuj w ciągu dnia, aby odświeżyć fryzurę, otulić pasma pięknym zapachem i nadać im miękkość.

Informacje dodatkowe

Pojemność

50ml

Koszyk

0
image/svg+xml

Brak produktów w koszyku.

Wracam na zakupy 💖
Napisz do nas