🌍 Wysyłka zagraniczna - ustal szczegóły na czacie klikając tutaj! 💬

Wstecz
Previous Product Image

NEBOA PERFUMY DO WŁOSÓW SEA SERENITY 50ml

33,99 zł z VAT
(67,98 zł / 100 ml)
Dalej

NEBOA PERFUMY DO WŁOSÓW SILKY NUDE 50ml

33,99 zł z VAT
(67,98 zł / 100 ml)
Next Product Image

NEBOA PERFUMY DO WŁOSÓW SWEET GRACE 50ml

33,99 zł z VAT
(67,98 zł / 100 ml)

NEBOA PERFUMY DO WŁOSÓW SWEET GRACE 50ml

33,99 zł z VAT

(67,98 zł / 100 ml)

Nie znalazłeś produktu? Napisz do nas, znajdziemy go dla Ciebie!
Napisz
SKU: 5908450725212 Kategorie: ,

Poprzednia najniższa cena: 33,99 zł.

Marka:

Opis

Neboa Sweet Grace, Pielęgnujące perfumy do włosów, 50 ml

Otulające i pielęgnujące perfumy do włosów, które nadają pasmom niezwykłą miękkość oraz olśniewający blask. Formuła nie tylko odświeża fryzurę, ale także sprawia, że włosy wyglądają zdrowo, zyskując słodką, ciepłą i apetyczną woń.

Składniki aktywne

  • Ekstrakt z kwiatów dzikiej róży: Wzmacnia kondycję włosów i dodaje im witalności.

  • Ekstrakt z owoców baobabu: Intensywnie pielęgnuje, wygładza oraz nadaje pasmom miękkość i zdrowy blask.

Pachnie jak

Słodka, ciepła i apetyczna kompozycja, w której soczysta gruszka nadaje całości świeżość i lekkość, pralina wnosi kremową, otulającą słodycz, a orzech kokosowy idealnie dopełnia bukiet subtelnym, zmysłowym akcentem.

Nuty zapachowe

  • Gruszka, pralina, orzech kokosowy

Sposób użycia

  1. Rozpyl perfumy na suche lub wilgotne włosy z odległości około 20-30 cm.

  2. Stosuj w ciągu dnia, aby odświeżyć pasma, otulić je zmysłowym zapachem i dodać im blasku.

Informacje dodatkowe

Pojemność

50ml

Koszyk

0
image/svg+xml

Brak produktów w koszyku.

Wracam na zakupy 💖
Napisz do nas