🌍 Wysyłka zagraniczna - ustal szczegóły na czacie klikając tutaj! 💬

Wstecz
Previous Product Image

NEBOA PERFUMY DO WŁOSÓW SWEET GRACE 50ml

33,99 zł z VAT
(67,98 zł / 100 ml)
Dalej

NEBOA PERFUMY DO WŁOSÓW SENSUAL ESSENCE 50ml

33,99 zł z VAT
(67,98 zł / 100 ml)
Next Product Image

NEBOA PERFUMY DO WŁOSÓW SILKY NUDE 50ml

33,99 zł z VAT
(67,98 zł / 100 ml)

NEBOA PERFUMY DO WŁOSÓW SILKY NUDE 50ml

33,99 zł z VAT

(67,98 zł / 100 ml)

Nie znalazłeś produktu? Napisz do nas, znajdziemy go dla Ciebie!
Napisz
SKU: 5908450725229 Kategorie: ,

Poprzednia najniższa cena: 33,99 zł.

Marka:

Opis

Neboa Silky Nude, Pielęgnujące perfumy do włosów, 50 ml

Otulające i pielęgnujące perfumy do włosów, które nadają pasmom jedwabistą miękkość, skutecznie je wygładzają i pomagają ujarzmić niesforne kosmyki. Formuła łączy luksusową pielęgnację z miękkim, kremowym i niezwykle eleganckim zapachem.

Składniki aktywne

  • Ekstrakt z owocu baobabu: Intensywnie odżywia i wygładza pasma, nadając im zdrowy wygląd.

  • Ekstrakt z drewna sandałowego: Wzmacnia kondycję włosów i dodaje im elastyczności.

  • Olej babassu: Zmiękcza włosy, ułatwia ich rozczesywanie i podkreśla naturalnie gładkie wykończenie.

Pachnie jak

Ciepła, elegancka i otulająca kompozycja, w której pudrowe nuty irysa przeplatają się ze słodką praliną, wyrazistą paczulą oraz zmysłowym jaśminem, tworząc subtelny, pełen klasy aromat.

Nuty zapachowe

  • Paczula, irys, pralina, jaśmin

Sposób użycia

  1. Rozpyl perfumy na suche lub wilgotne włosy z odległości około 20-30 cm.

  2. Stosuj w ciągu dnia, aby odświeżyć fryzurę, otulić pasma eleganckim zapachem i ułatwić ich ujarzmienie.

Informacje dodatkowe

Pojemność

50ml

Koszyk

0
image/svg+xml

Brak produktów w koszyku.

Wracam na zakupy 💖
Napisz do nas