🌍 Wysyłka zagraniczna - ustal szczegóły na czacie klikając tutaj! 💬

Wstecz
Previous Product Image

NEBOA PERFUMY DO WŁOSÓW SILKY NUDE 50ml

33,99 zł z VAT
(67,98 zł / 100 ml)
Dalej

NEBOA PERFUMY DO WŁOSÓW COTTON CLOUD 50ml

33,99 zł z VAT
(67,98 zł / 100 ml)
Next Product Image

NEBOA PERFUMY DO WŁOSÓW SENSUAL ESSENCE 50ml

33,99 zł z VAT
(67,98 zł / 100 ml)

NEBOA PERFUMY DO WŁOSÓW SENSUAL ESSENCE 50ml

33,99 zł z VAT

(67,98 zł / 100 ml)

Nie znalazłeś produktu? Napisz do nas, znajdziemy go dla Ciebie!
Napisz
SKU: 5908450725175 Kategorie: ,

Poprzednia najniższa cena: 33,99 zł.

Marka:

Opis

Neboa Sensual Essence, Pielęgnujące perfumy do włosów, 50 ml

Eleganckie i pielęgnujące perfumy do włosów, które otulają pasma niezwykle zmysłową, kremową aurą. Formuła skutecznie wygładza włosy, ogranicza ich szorstkość, nadaje im miękkość oraz świetlisty, zdrowy wygląd.

Składniki aktywne

  • Ekstrakt z owoców Myrciaria Dubia (camu camu): Bogaty w witaminę C, wspomaga blask i witalność włosów.

  • Ekstrakt z liści bambusa: Pomaga wygładzić pasma, zmniejsza ich szorstkość i dodaje elastyczności.

Pachnie jak

Miękki, zmysłowy zapach o eleganckim i kremowym charakterze. Czyste białe piżmo wnosi do kompozycji lekkość, cedr dodaje delikatnego, drzewnego ciepła, a neroli i egzotyczna plumeria uzupełniają całość świeżą, kwiatową nutą.

Nuty zapachowe

  • Białe piżmo, cedr, neroli, plumeria

Sposób użycia

  1. Rozpyl perfumy na suche lub wilgotne włosy z odległości około 20-30 cm.

  2. Stosuj w ciągu dnia, aby odświeżyć fryzurę, nadać pasmom miękkość i otulić je zmysłowym zapachem.

Informacje dodatkowe

Pojemność

50ml

Koszyk

0
image/svg+xml

Brak produktów w koszyku.

Wracam na zakupy 💖
Napisz do nas