🌍 Wysyłka zagraniczna - ustal szczegóły na czacie klikając tutaj! 💬

Wstecz
Previous Product Image

NEBOA PERFUMY DO WŁOSÓW SENSUAL ESSENCE 50ml

33,99 zł z VAT
(67,98 zł / 100 ml)
Dalej

NEBOA PERFUMY DO WŁOSÓW PURE BLOOM 50ml

33,99 zł z VAT
(67,98 zł / 100 ml)
Next Product Image

NEBOA PERFUMY DO WŁOSÓW COTTON CLOUD 50ml

33,99 zł z VAT
(67,98 zł / 100 ml)

NEBOA PERFUMY DO WŁOSÓW COTTON CLOUD 50ml

33,99 zł z VAT

(67,98 zł / 100 ml)

Nie znalazłeś produktu? Napisz do nas, znajdziemy go dla Ciebie!
Napisz
SKU: 5908450725199 Kategorie: ,

Poprzednia najniższa cena: 33,99 zł.

Marka:

Opis

Neboa Cotton Cloud, Pielęgnujące perfumy do włosów, 50 ml

Miękkie i pielęgnujące perfumy do włosów, które otulają pasma niczym puszysta chmura. Formuła skutecznie nawilża, pomaga zmniejszyć uczucie suchości i pozostawia włosy niezwykle miękkie w dotyku oraz pięknie pachnące.

Składniki aktywne

  • Ekstrakt z siemienia lnianego: Wygładza pasma, domyka łuskę włosa i zapobiega utracie wilgoci.

  • Olej awokado: Intensywnie odżywia, regeneruje i redukuje uczucie suchości, nadając włosom elastyczność.

Pachnie jak

Miękki i przyjemny zapach, który otula pasma niczym puszysta bawełna. Kremowa wanilia harmonijnie łączy się z delikatną nutą kwiatu bawełny i ciepłym drzewem sandałowym, tworząc czystą, spokojną oraz subtelnie elegancką kompozycję.

Nuty zapachowe

  • Drzewo sandałowe, wanilia, kwiat bawełny

Sposób użycia

  1. Rozpyl perfumy na suche lub wilgotne włosy z odległości około 20-30 cm.

  2. Stosuj w ciągu dnia, aby odświeżyć fryzurę, zredukować uczucie suchości i otulić pasma zmysłowym zapachem.

Informacje dodatkowe

Pojemność

50ml

Koszyk

0
image/svg+xml

Brak produktów w koszyku.

Wracam na zakupy 💖
Napisz do nas