🌍 Wysyłka zagraniczna - ustal szczegóły na czacie klikając tutaj! 💬

Wstecz
Previous Product Image

NEBOA PERFUMY DO WŁOSÓW COTTON CLOUD 50ml

33,99 zł z VAT
(67,98 zł / 100 ml)
Dalej

BEAVER ANTI HAIR LOSS ZESTAW PRZECIW WYPADANIU WŁOSÓW SZAMPON + SERUM + URZĄDZENIE

Pierwotna cena wynosiła: 599,00 zł.Aktualna cena wynosi: 499,00 zł. z VAT
Next Product Image

NEBOA PERFUMY DO WŁOSÓW PURE BLOOM 50ml

33,99 zł z VAT
(67,98 zł / 100 ml)

NEBOA PERFUMY DO WŁOSÓW PURE BLOOM 50ml

33,99 zł z VAT

(67,98 zł / 100 ml)

Nie znalazłeś produktu? Napisz do nas, znajdziemy go dla Ciebie!
Napisz
SKU: 5908450725182 Kategorie: ,

Poprzednia najniższa cena: 33,99 zł.

Marka:

Opis

Neboa Pure Bloom, Pielęgnujące perfumy do włosów, 50 ml

Świeże i pielęgnujące perfumy do włosów, które dodają pasmom niezwykłej gładkości, lekkości oraz olśniewającego blasku, nie obciążając fryzury. Formuła łączy w sobie lekką pielęgnację z czystym, niezwykle kobiecym aromatem.

Składniki aktywne

  • Ekstrakt z kwiatów dzikiej róży: Wzmacnia kondycję włosów i dodaje im witalności.

  • Ekstrakt z siemienia lnianego: Wygładza pasma, domyka łuskę i zapobiega utracie wilgoci.

  • Ekstrakt z owoców Myrciaria Dubia (camu camu): Bogaty w witaminę C, wspomaga blask i zdrowy wygląd włosów.

Pachnie jak

Świeży, kobiecy zapach o delikatnym, czystym i kwiatowym charakterze. Rześka bergamotka wnosi do kompozycji lekkość, jaśmin i tuberoza nadają jej elegancką, kremową głębię, a wanilia dopełnia całość subtelną i ciepłą nutą.

Nuty zapachowe

  • Bergamotka, jaśmin, tuberoza, wanilia

Sposób użycia

  1. Rozpyl perfumy na suche lub wilgotne włosy z odległości około 20-30 cm.

  2. Stosuj w ciągu dnia, aby odświeżyć fryzurę, dodać pasmom blasku i otulić je kwiatowym zapachem.

Informacje dodatkowe

Pojemność

50ml

Koszyk

0
image/svg+xml

Brak produktów w koszyku.

Wracam na zakupy 💖
Napisz do nas