🌍 Wysyłka zagraniczna - ustal szczegóły na czacie klikając tutaj! 💬

Wstecz
Previous Product Image

MADE IN LAB TREATS CHERRY TART 100ml

44,99 zł z VAT
(44,99 zł / 100 ml)
Dalej

ONLYOU PERFUME COLLECTION ZAPACH INSPIROWANY 30ml

24,99 zł z VAT
(83,30 zł / 100 ml)
Next Product Image

ONLYOU PERFUME COLLECTION VIOLET ZAPACH INSPIROWANY 30ml

24,99 zł z VAT
(83,30 zł / 100 ml)

ONLYOU PERFUME COLLECTION VIOLET ZAPACH INSPIROWANY 30ml

24,99 zł z VAT

(83,30 zł / 100 ml)

Nie znalazłeś produktu? Napisz do nas, znajdziemy go dla Ciebie!
Napisz
SKU: 6936664339665 Kategorie: ,

Poprzednia najniższa cena: 24,99 zł.

Marka:

Opis

ONLYOU Classic Collection to zapach, który stanowi hołd dla tajemniczości i kobiecej siły. Ta orientalno-kwiatowa kompozycja została stworzona z myślą o kobietach, które szukają w perfumach głębi, luksusu i magnetyzmu. Zapach jest intensywny, pełen kontrastów i niezwykle uzależniający, dzięki czemu buduje wokół noszącej go osoby aurę zmysłowej pewności siebie.

  • Egzotyczne otwarcie: Zapach rozpoczyna się soczystymi, egzotycznymi akordami, które wprowadzają nutę intrygującej świeżości i od razu przyciągają uwagę.

  • Mroczne serce: W środkowej części kompozycji dominują zmysłowe, ciemne kwiaty. To one nadają perfumom wyrafinowanego, eleganckiego charakteru i stanowią o ich unikalnej głębi.

  • Magnetyczny finisz: Baza zapachu opiera się na ciepłych nutach drzewnych, ambrze i piżmie. To połączenie gwarantuje niezwykłą trwałość i pozostawia na skórze otulający, zapadający w pamięć ślad.

Pachnie jak: Zmysłowy, orientalny ogród o zmierzchu. To zapach inspirowany kultową Euphora od Calvin Klein, w którym dominują nuty egzotycznych owoców (granatu), czarnej orchidei oraz mahoniu. Kompozycja jest głęboka, lekko cierpka, a jednocześnie kremowa i ciepła. Pachnie jak połączenie luksusu z nutką tajemnicy.

Właściwości:

  • Typ zapachu: Woda perfumowana (Eau de Parfum) – zapewnia dużą intensywność i wydajność.

  • Kategoria: Orientalno-Kwiatowa.

  • Pojemność: 30 ml – kompaktowy, płaski flakon w odcieniu głębokiego fioletu, idealny do torebki lub w podróż.

  • Trwałość: Formuła opracowana tak, aby zapach towarzyszył Ci przez wiele godzin, stopniowo uwalniając drzewno-piżmowe akordy.

Dla kogo: Dla kobiet niezależnych, które nie boją się podkreślać swojego temperamentu. Idealnie sprawdzi się na wieczorne wyjścia, randki i specjalne okazje, kiedy chcesz czuć się wyjątkowo i elegancko, ale dzięki poręcznemu flakonowi może być także Twoim codziennym towarzyszem “z charakterem”.

Kluczowe nuty zapachowe:

  • Głowy: Akordy egzotyczne, nuty owocowe.

  • Serca: Zmysłowe kwiaty, ciemne nuty kwiatowe.

  • Bazy: Ambra, piżmo, nuty drzewne.

Informacje dodatkowe

Waga 1 kg
Wymiary 7 × 7 × 15 cm
Pojemność

30ml

TYP PERFUM

zamienniki

Koszyk

0
image/svg+xml

Brak produktów w koszyku.

Wracam na zakupy 💖
Napisz do nas