🌍 Wysyłka zagraniczna - ustal szczegóły na czacie klikając tutaj! 💬

Wstecz
Previous Product Image

ONLYOU PERFUME COLLECTION VIOLET ZAPACH INSPIROWANY 30ml

24,99 zł z VAT
(83,30 zł / 100 ml)
Dalej

ELIZABETH ARDEN ARDEN BEAUTY EDP 100ML

Pierwotna cena wynosiła: 149,00 zł.Aktualna cena wynosi: 59,60 zł. z VAT
Next Product Image

ONLYOU PERFUME COLLECTION ZAPACH INSPIROWANY 30ml

24,99 zł z VAT
(83,30 zł / 100 ml)

ONLYOU PERFUME COLLECTION ZAPACH INSPIROWANY 30ml

24,99 zł z VAT

(83,30 zł / 100 ml)

Nie znalazłeś produktu? Napisz do nas, znajdziemy go dla Ciebie!
Napisz
SKU: 6936664340289 Kategorie: ,

Poprzednia najniższa cena: 24,99 zł.

Marka:

Opis

Ten zapach to manifestacja pewności siebie i determinacji, inspirowany rzymską kulturą, gdzie klasyczna elegancja haute couture spotyka się z nowoczesnym stylem ulicznym. To nowoczesny, luksusowy zapach kwiatowo-drzewny, stworzony dla kobiet, które odważnie wyrażają swoją tożsamość i pragną pozostawić po sobie niezapomniane wrażenie.

  • Luksusowa kobiecość: Serce kompozycji opiera się na szlachetnym jaśminie, który reprezentuje ponadczasową elegancję i wyrafinowanie.

  • Nowoczesny kontrast: Tradycyjne nuty kwiatowe zostały przełamane nowoczesnymi akordami drzewnymi, co nadaje zapachowi odważnego, niemal buntowniczego charakteru.

  • Zmysłowy fundament: Baza zapachu jest ciepła, carnalna i lekko pikantna, co sprawia, że kompozycja staje się niezwykle intrygująca i trwała.

Pachnie jak: Szlachetna, mroźna wanilia skąpana w jaśminowym ogrodzie. To kompozycja, w której dominują nuty wanilii Bourbon, jaśminu i ciepłego drewna kaszmirowego. Zapach jest słodki, ale jednocześnie świeży i „promienny”. Pachnie jak luksusowy spacer po Rzymie – elegancko, zmysłowo i z nutką nowoczesnej bezkompromisowości.

Właściwości:

  • Typ zapachu: Woda perfumowana (Eau de Parfum).

  • Kategoria: Kwiatowo-Drzewna.

  • Charakter: Intensywny, elegancki, z wyraźnym „ogonem” (sillage).

  • Zastosowanie: Idealny, gdy potrzebujesz dodatkowej dawki pewności siebie – sprawdzi się zarówno na wielkie wyjścia, jak i jako sygnatura zapachowa na co dzień.

Dla kogo: Dla kobiety silnej, nowoczesnej i świadomej swojej wartości. Dla kogoś, kto chce łączyć klasyczny luksus z odrobiną irreverencji i nie boi się przyciągać spojrzeń.

Kluczowe nuty zapachowe:

  • Głowy: Jaśmin (różne odmiany).

  • Serca: Drewno kaszmirowe (Cashmeran).

  • Bazy: Wanilia Bourbon.

Informacje dodatkowe

Waga 1 kg
Wymiary 7 × 7 × 15 cm
Pojemność

30ml

Osoba / Podmiot odpowiedzialny

J&P COSMETICS SC JANUSZ KLIMCZAK, PIOTR KLIMCZAK Węgrzyce Wielkie 481 32-002 Węgrzyce Wielkie

Nuty Zapachowe:

Koszyk

0
image/svg+xml

Brak produktów w koszyku.

Wracam na zakupy 💖
Napisz do nas