🌍 Wysyłka zagraniczna - ustal szczegóły na czacie klikając tutaj! 💬

Wstecz
Previous Product Image

BIOXCIN SUNCARE AFTER SUN BALSAM PO OPALANIU 200ml

Pierwotna cena wynosiła: 29,99 zł.Aktualna cena wynosi: 20,99 zł. z VAT
Dalej

DALAN D’OLIVE ODŻYWKA DO WŁOSÓW COLOR PROTECTION 400ml

29,99 zł z VAT
(7,50 zł / 100 ml)
Next Product Image

DALAN D'OLIVE HAIR CONDITIONER VOLUMIZING 400ml

29,99 zł z VAT
(7,50 zł / 100 ml)

DALAN D’OLIVE HAIR CONDITIONER VOLUMIZING 400ml

29,99 zł z VAT

(7,50 zł / 100 ml)

Przywróć swoim włosom witalność i lekkość dzięki odżywce d’Olive Volumizing. Formuła wzbogacona o 100% naturalną oliwę z oliwek oraz proteiny ryżu została stworzona, aby zapewnić pasmom intensywne odżywienie i spektakularną objętość bez efektu obciążenia.

Nie znalazłeś produktu? Napisz do nas, znajdziemy go dla Ciebie!
Napisz
SKU: 8690529012886 Kategorie: , , ,

Poprzednia najniższa cena: 29,99 zł.

Marka:

Opis

Przywróć swoim włosom witalność i lekkość dzięki odżywce d’Olive Volumizing. Formuła wzbogacona o 100% naturalną oliwę z oliwek oraz proteiny ryżu została stworzona, aby zapewnić pasmom intensywne odżywienie i spektakularną objętość bez efektu obciążenia.

Najważniejsze korzyści
Zwiększenie objętości: Dzięki proteinom ryżu włosy stają się uniesione u nasady i pełne życia.

Lekkość i blask: Nadaje włosom wyjątkową miękkość i zdrowy połysk, nie obciążając ich struktury.

Łatwość stylizacji: Ułatwia rozczesywanie oraz codzienne układanie włosów, sprawiając, że są one wyjątkowo podatne na modelowanie.

Głębokie odżywienie: Naturalna oliwa z oliwek intensywnie nawilża i regeneruje włosy, poprawiając ich kondycję.

Kluczowe składniki
100% naturalna oliwa z oliwek: Bogata w witaminy i przeciwutleniacze, zapewnia włosom niezbędną wilgoć oraz ochronę przed czynnikami zewnętrznymi.

Proteiny ryżu: Wzmacniają strukturę włosa, dodając mu lekkości, objętości i naturalnej sprężystości.

Pachnie jak
Zapach odżywki jest czysty, delikatnie roślinny i odświeżający – przywołuje na myśl naturę i czystość oliwkowych gajów, pozostawiając na włosach subtelny, kojący aromat.

Sposób użycia
Po umyciu włosów szamponem, nałóż niewielką ilość odżywki na wilgotne włosy, rozprowadzając ją równomiernie od połowy długości aż po same końce. Pozostaw na 1–2 minuty, a następnie dokładnie spłucz wodą.

Informacje dodatkowe

Waga 1 kg
Wymiary 7 × 7 × 15 cm
Pojemność

400ml

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „DALAN D’OLIVE HAIR CONDITIONER VOLUMIZING 400ml”

Koszyk

0
image/svg+xml

Brak produktów w koszyku.

Wracam na zakupy 💖
Napisz do nas