🌍 Wysyłka zagraniczna - ustal szczegóły na czacie klikając tutaj! 💬

Wstecz
Previous Product Image

MORFOSE MILK & HONEY HAIR MASK MASKA 75ml

19,99 zł z VAT
(26,65 zł / 100 ml)
Dalej

BIOXCIN AGE REVERSE EYE CREAM 15ml

Pierwotna cena wynosiła: 39,99 zł.Aktualna cena wynosi: 27,99 zł. z VAT
8680512633105
8690529012770

DALAN D'OLIVE ODŻYWKA DO WŁOSÓW REGENERUJĄCA 400ml

19,99 zł z VAT
(5,00 zł / 100 ml)

DALAN D’OLIVE ODŻYWKA DO WŁOSÓW REGENERUJĄCA 400ml

19,99 zł z VAT

(5,00 zł / 100 ml)

Nie znalazłeś produktu? Napisz do nas, znajdziemy go dla Ciebie!
Napisz
SKU: 8690529012770 Kategorie: , , ,

Poprzednia najniższa cena: 19,99 zł.

Marka:

Opis

DALAN d’Olive Odżywka regenerująca do włosów 400 ml to profesjonalna pielęgnacja dla osób, które chcą przywrócić włosom miękkość, gładkość i zdrowy połysk. Formuła oparta o oliwę z oliwek oraz składniki kondycjonujące wspiera codzienną regenerację, pomaga ograniczać uczucie przesuszenia i poprawia podatność włosów na stylizację.

Dzięki starannie dobranym komponentom pielęgnacyjnym odżywka działa na długości i końcówkach, ułatwiając rozczesywanie i pozostawiając włosy bardziej zdyscyplinowane. To dobry wybór, gdy włosy są matowe, szorstkie lub osłabione przez czynniki zewnętrzne i zabiegi stylizacyjne.

  • Regeneruje i wygładza włosy, poprawiając ich wygląd na całej długości
  • Nawilża i pomaga ograniczać uczucie przesuszenia
  • Ułatwia rozczesywanie oraz zmniejsza skłonność do plątania
  • Wspiera elastyczność i podkreśla naturalny połysk
  • Chroni przed łamliwością i pomaga dbać o końcówki

Informacje dodatkowe

Waga 1 kg
Wymiary 7 × 7 × 15 cm
Pojemność

400ml

Osoba / Podmiot odpowiedzialny

Yigit sp. z o.o. Słowackiego 15/H 05-825 Grodzisk Mazowieck NIP: 1251721393 shop@cosmeteria.pl

Nuty Zapachowe:

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „DALAN D’OLIVE ODŻYWKA DO WŁOSÓW REGENERUJĄCA 400ml”

Koszyk

0
image/svg+xml

Brak produktów w koszyku.

Wracam na zakupy 💖
Napisz do nas