🌍 Wysyłka zagraniczna - ustal szczegóły na czacie klikając tutaj! 💬

Wstecz
Previous Product Image

EXTASE BOUQUET DEZODORANT 150ml

10,99 zł z VAT
(7,33 zł / 100 ml)
Dalej

EXTASE CONVALLARIA DEZODORANT 150ml

10,99 zł z VAT
(7,33 zł / 100 ml)
Next Product Image

EXTASE CARIBIAN FLAIR DEZODORANT 150ml

10,99 zł z VAT
(7,33 zł / 100 ml)

EXTASE CARIBIAN FLAIR DEZODORANT 150ml

10,99 zł z VAT

(7,33 zł / 100 ml)

Nie znalazłeś produktu? Napisz do nas, znajdziemy go dla Ciebie!
Napisz
SKU: 5907690170479 Kategorie: , ,

Poprzednia najniższa cena: 10,99 zł.

Marka:

Opis

Gorący rytm karaibskiej nocy
To był zapach dla tych, którzy kochali energię i egzotykę. Caribian Flair to wspomnienie wakacyjnych hitów puszczanych z radiomagnetofonów i marzeń o dalekich podróżach. W latach 90. był to najbardziej radosny i “kolorowy” zapach w całej gamie Extase.

Pachnie jak:
Tropikalny koktajl owocowy z mocnym akcentem jaśminu i kokosa. Jest słodko, gorąco i egzotycznie – jak powiew ciepłego wiatru znad oceanu.

Charakter: Owocowo-tropikalny

Nuty zapachowe:

Główny akord: owoce tropikalne, kokos, jaśmin, wanilia

Informacje dodatkowe

Waga 1 kg
Wymiary 7 × 7 × 15 cm
Pojemność

150ml

Osoba / Podmiot odpowiedzialny

31-670 Kraków kontakt@extase.pl, Dex sp. z o.o Powstańców 127

Nuty Zapachowe:

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „EXTASE CARIBIAN FLAIR DEZODORANT 150ml”

Koszyk

0
image/svg+xml

Brak produktów w koszyku.

Wracam na zakupy 💖
Napisz do nas