🌍 Wysyłka zagraniczna - ustal szczegóły na czacie klikając tutaj! 💬

Wstecz
Previous Product Image

BIELENDA SOL DOR PRZYSPIESZACZ OPALANIA KAROTENOWY 150ml

24,99 zł z VAT
(16,66 zł / 100 ml)
Dalej

EVELINE MGIEŁKA NA MAKIJAŻ SPF 50 WONDER MATCH 75ml

39,99 zł z VAT
(53,32 zł / 100 ml)
Next Product Image

JOKO MGIEŁKA DO TWARZY OVER MAKE-UP SPF50 75ml

31,99 zł z VAT
(42,65 zł / 100 ml)

JOKO MGIEŁKA DO TWARZY OVER MAKE-UP SPF50 75ml

31,99 zł z VAT

(42,65 zł / 100 ml)

Nie znalazłeś produktu? Napisz do nas, znajdziemy go dla Ciebie!
Napisz
SKU: 5903216101606 Kategorii: , , , , , , , , ,

Poprzednia najniższa cena: 31,99 zł.

Marka:

Opis

Ciesz się pełną ochroną przeciwsłoneczną w ciągu dnia, bez konieczności rezygnowania z makijażu! JOKO Mgiełka do twarzy Over Make-up SPF50 to profesjonalne rozwiązanie, które pozwala na błyskawiczne odświeżenie ochrony przed promieniowaniem UVA i UVB w każdej sytuacji – w pracy, w podróży czy na spacerze.

Dlaczego warto wybrać tę mgiełkę?
Wysoka ochrona SPF50: Skutecznie zabezpiecza skórę przed szkodliwym działaniem promieniowania słonecznego, chroniąc przed fotostarzeniem oraz przebarwieniami.

Idealna na makijaż: Specjalnie opracowana formuła pozwala na aplikację bezpośrednio na wykonany makijaż – mgiełka nie rozpuszcza go, nie powoduje rolowania i nie narusza jego trwałości.

Lekkość i komfort: Produkt jest niezwykle lekki, transparentny i niewyczuwalny na skórze. Nie pozostawia uczucia lepkości ani tłustego filmu.

Wygodna aplikacja: Praktyczne opakowanie z atomizerem sprawia, że wystarczy jedno psiknięcie, aby równomiernie rozprowadzić produkt na twarzy, zapewniając sobie ochronę w kilka sekund.

Pachnie jak:
Mgiełka posiada subtelny, bardzo delikatny i odświeżający zapach, który sprawia, że każda aplikacja jest przyjemnym momentem orzeźwienia w ciągu dnia.

Korzyści dla Twojej skóry:
Zapewnia wysoką ochronę SPF50 bez konieczności zmywania makijażu.

Pozwala na łatwą i szybką reaplikację ochrony w dowolnym momencie dnia.

Pozostawia skórę świeżą, chronioną i gotową na dalsze wyzwania.

Informacje dodatkowe

Waga 1 kg
Wymiary 7 × 7 × 15 cm
Pojemność

75ml

Osoba / Podmiot odpowiedzialny

MIRACULUM S.A. Ul. Wschodu Słońca 8 02-226 Warszawa sekretariat@miraculum.pl 22 203 48 85

Nuty Zapachowe:

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „JOKO MGIEŁKA DO TWARZY OVER MAKE-UP SPF50 75ml”

Koszyk

0
image/svg+xml

Brak produktów w koszyku.

Wracam na zakupy 💖
Napisz do nas