🌍 Wysyłka zagraniczna - ustal szczegóły na czacie klikając tutaj! 💬

Wstecz
Previous Product Image

AVA NIEWIDZIALNA ULTRALEKKA MGIEŁKA OCHRONNA SPF50+ 150ml

39,99 zł z VAT
(26,66 zł / 100 ml)
Dalej

DAX SUN KROPLE SAMOOPALAJĄCE BORA BORA 15ml

24,99 zł z VAT
(166,60 zł / 100 ml)
Next Product Image

KIMOCO MASKA KOLAGENOWA 32G

18,99 zł z VAT
(59,34 zł / 100 g)

KIMOCO MASKA KOLAGENOWA 32G

18,99 zł z VAT

(59,34 zł / 100 g)

Nie znalazłeś produktu? Napisz do nas, znajdziemy go dla Ciebie!
Napisz
SKU: 5908450723690 Kategorie: ,

Poprzednia najniższa cena: 18,99 zł.

Marka:

Informacje dodatkowe

Waga 1 kg
Wymiary 7 × 7 × 15 cm
Pojemność

32g

Osoba / Podmiot odpowiedzialny

Eurus Sp. z o.o Hurtowa 8 15-399 Białystok biuro@eurus.com.pl

Nuty Zapachowe:

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „KIMOCO MASKA KOLAGENOWA 32G”

Koszyk

0
image/svg+xml

Brak produktów w koszyku.

Wracam na zakupy 💖
Napisz do nas