🌍 Wysyłka zagraniczna - ustal szczegóły na czacie klikając tutaj! 💬

Wstecz
Previous Product Image

KOTEM MYDŁO W GĄBCE ACTIVE CARBON 125G

15,99 zł z VAT
(12,30 zł / 100 g)
Dalej

KOTEM MYDŁO W GĄBCE KOZIE MLEKO 125G

15,99 zł z VAT
(12,79 zł / 100 g)
Next Product Image

KOTEM MYDŁO W GĄBCE ALOES 125G

15,99 zł z VAT
(12,79 zł / 100 g)

KOTEM MYDŁO W GĄBCE ALOES 125G

15,99 zł z VAT

(12,79 zł / 100 g)

Nie znalazłeś produktu? Napisz do nas, znajdziemy go dla Ciebie!
Napisz
SKU: 8683014595452 Kategorii: , , , ,

Poprzednia najniższa cena: 15,99 zł.

Marka:

Opis

Ukojenie i nawodnienie. Połączenie odświeżającego aloesu z wygodną formą nasączonej gąbki. To najlepszy wybór na regenerację skóry po ekspozycji na słońce lub po depilacji.

Działanie: Intensywnie łagodzi, chłodzi i dostarcza skórze niezbędnej wilgoci.

Co zyskujesz? Uspokojoną, nawilżoną skórę oraz poczucie lekkości i świeżości.

Pojemność: 125g to większa wydajność, która wystarcza na wiele relaksujących kąpieli.

Informacje dodatkowe

Waga 1 kg
Wymiary 7 × 7 × 15 cm
Pojemność

125g

Osoba / Podmiot odpowiedzialny

Yigit sp. z o.o. Słowackiego 15/H 05-825 Grodzisk Mazowieck NIP: 1251721393 shop@cosmeteria.pl

Nuty Zapachowe:

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „KOTEM MYDŁO W GĄBCE ALOES 125G”

Koszyk

0
image/svg+xml

Brak produktów w koszyku.

Wracam na zakupy 💖
Napisz do nas