🌍 Wysyłka zagraniczna - ustal szczegóły na czacie klikając tutaj! 💬

Wstecz
Previous Product Image

LADY’S SECRET DEZODORANT DO CIAŁA BANE WANILLA NOIR WOMAN SPRAY 75ml

6,99 zł z VAT
(9,32 zł / 100 ml)
Dalej

LADY’S SECRET WILD FLOW DEZODORANT DO CIAŁA 250ml

19,99 zł z VAT
(8,00 zł / 100 ml)

LADY'S SECRET DEZODORANT DO CIAŁA PUNE SEDUCTION WOMAN SPRAY 75ml

6,99 zł z VAT
(9,32 zł / 100 ml)

LADY’S SECRET DEZODORANT DO CIAŁA PUNE SEDUCTION WOMAN SPRAY 75ml

6,99 zł z VAT

(9,32 zł / 100 ml)

Pachnie jak

Intrygujący, kobiecy i głęboki aromat o eleganckich, uwodzicielskich nutach, które otulają ciało subtelną mgiełką zapachową i dodają niezwykłego uroku przez wiele godzin.

Nie znalazłeś produktu? Napisz do nas, znajdziemy go dla Ciebie!
Napisz
SKU: 8699009458510 Kategorii: , , , ,

Poprzednia najniższa cena: 6,99 zł.

Marka:

Opis

Lady’s Secret Pune Seduction Woman, Perfumowany dezodorant do ciała w sprayu, 75 ml

Elegancki i niezwykle zmysłowy perfumowany dezodorant do ciała, stworzony z myślą o kobietach, które pragną połączyć skuteczną ochronę przed nieprzyjemnym zapachem z luksusowym, uwodzicielskim aromatem. Poręczny format 75 ml sprawia, że produkt idealnie mieści się w torebce czy plecaku, zapewniając uczucie świeżości, komfortu i pewności siebie w każdej sytuacji – w pracy, podczas spotkania czy na wieczornym wyjściu.

Pachnie jak

Intrygujący, kobiecy i głęboki aromat o eleganckich, uwodzicielskich nutach, które otulają ciało subtelną mgiełką zapachową i dodają niezwykłego uroku przez wiele godzin.

Sposób użycia

  1. Dobrze wstrząśnij pojemnikiem przed użyciem.

  2. Rozpylaj z odległości około 15 cm bezpośrednio na czystą skórę ciała (szczególnie pod pachami).

  3. Stosuj codziennie rano lub zawsze wtedy, kiedy potrzebujesz natychmiastowego odświeżenia i długotrwałej ochrony.

Informacje dodatkowe

Waga 1 kg
Wymiary 7 × 7 × 15 cm
Pojemność

75ml

Osoba / Podmiot odpowiedzialny

95200 Sarcelles Paris info@soracosmetics.com, Alix Avien Paris i 34 Rue du l’Escouvrier

Nuty Zapachowe:

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „LADY’S SECRET DEZODORANT DO CIAŁA PUNE SEDUCTION WOMAN SPRAY 75ml”

Koszyk

0
image/svg+xml

Brak produktów w koszyku.

Wracam na zakupy 💖
Napisz do nas