🌍 Wysyłka zagraniczna - ustal szczegóły na czacie klikając tutaj! 💬

Wstecz
Previous Product Image

MABEL LUXURY PERFUMED ROOM SPRAY POWDER DREAMS 1000ML

39,99 zł z VAT
Dalej

KOTEM MYDŁO W GĄBCE ARGAN 125G

15,99 zł z VAT
(12,79 zł / 100 g)
Next Product Image

MABEL LUXURY PERFUMED ROOM SPRAY BOSPHORUS 1000ML

39,99 zł z VAT
(4,00 zł / 100 ml)
Nowość

MABEL LUXURY PERFUMED ROOM SPRAY BOSPHORUS 1000ML

39,99 zł z VAT

(4,00 zł / 100 ml)

Nie znalazłeś produktu? Napisz do nas, znajdziemy go dla Ciebie!
Napisz
SKU: 8682022666703 Kategorie: , , ,

Poprzednia najniższa cena: 39,99 zł.

Marka:

Opis

Mabel Luxury Perfumed Room Spray Bosphorus – Luksusowy Odświeżacz Powietrza w Sprayu (1000 ml)

Wyjątkowo wydajny i luksusowy zapach do wnętrz od marki Mabel. Duża butla o pojemności 1000 ml zapewnia długotrwałą świeżość, wypełniając dom lub biuro elegancką kompozycją inspirowaną magiczną atmosferą cieśniny Bosfor.

Kluczowe cechy

  • Duża pojemność: Aż 1000 ml – idealne rozwiązanie do domów, hoteli, salonów spa czy przestrzeni biurowych.

  • Intensywność: Wysoka koncentracja olejków zapachowych skutecznie neutralizuje niepożądane wonie i na długo otula pomieszczenie ekskluzywnym aromatem.

  • Format: Wygodny spray, który pozwala w kilka chwil odmienić klimat każdego wnętrza.

Pachnie jak

Świeża, intrygująca morska bryza przemieszana z eleganckimi, zmysłowymi nutami orientalnymi i kwiatowymi, które przywodzą na myśl luksusową podróż wzdłuż malowniczych brzegów Bosforu.

Wskazówka dot. stosowania

Rozpyl spray w powietrzu w centralnej części pomieszczenia, trzymając pojemnik z dala od twarzy. Unikaj bezpośredniego spryskiwania delikatnych tkanin i powierzchni lakierowanych.

Informacje dodatkowe

Pojemność

1000ml

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „MABEL LUXURY PERFUMED ROOM SPRAY BOSPHORUS 1000ML”

Koszyk

0
image/svg+xml

Brak produktów w koszyku.

Wracam na zakupy 💖
Napisz do nas