🌍 Wysyłka zagraniczna - ustal szczegóły na czacie klikając tutaj! 💬

Wstecz
Previous Product Image

MABEL SPRAY DO POMIESZCZEŃ BREEZE OF FRESNESS 500ml

19,99 zł z VAT
(4,00 zł / 100 ml)
Dalej

MABEL LUXURY PERFUMOWANY SPRAY DO POMIESZCZEŃ BOSPHORUS GARDEN 500ml

19,99 zł z VAT
(4,00 zł / 100 ml)
8682022662705

MABEL MAREILLE SPRAY DO POMIESZCZEŃ CASHMERE FLOWERS 500ml

19,99 zł z VAT
(4,00 zł / 100 ml)

MABEL MAREILLE SPRAY DO POMIESZCZEŃ CASHMERE FLOWERS 500ml

19,99 zł z VAT

(4,00 zł / 100 ml)

Nuty zapachowe

  • Nuty głowy: galbanum, pomarańcza, cytryna, liczi, mango, gruszka, brzoskwinia, śliwka

  • Nuty serca: goździki, ylang-ylang, mimoza, wiciokrzew, piwonia

  • Nuty bazy: piżmo, wanilia

Nie znalazłeś produktu? Napisz do nas, znajdziemy go dla Ciebie!
Napisz
SKU: 8682022660732 Kategorie: , , ,

Poprzednia najniższa cena: 19,99 zł.

Marka:

Opis

Spray do pomieszczeń Cashmere Flowers to szybki i skuteczny sposób na wprowadzenie do Twojego wnętrza atmosfery luksusu, elegancji oraz wyjątkowej przytulności.

Nuty zapachowe

  • Nuty głowy: galbanum, pomarańcza, cytryna, liczi, mango, gruszka, brzoskwinia, śliwka

  • Nuty serca: goździki, ylang-ylang, mimoza, wiciokrzew, piwonia

  • Nuty bazy: piżmo, wanilia

Pachnie jak

Zapach przywodzi na myśl miękkość kaszmiru otulającą bukiet świeżych kwiatów. Jest to kompozycja ciepła, wyrafinowana i niezwykle kojąca – połączenie subtelnej kwiatowej woni z nutami, które nadają wnętrzu otulający, “miękki” i bardzo komfortowy charakter.

Sposób użycia

Skieruj atomizer w stronę środka pomieszczenia i naciśnij kilkakrotnie, aby uwolnić zapach. Dla trwalszego efektu możesz rozpylić mgiełkę w okolicach tekstyliów (z zachowaniem odpowiedniej odległości, aby nie pozostawić plam, najlepiej w niewidocznym miejscu). Unikaj kontaktu z oczami oraz bezpośredniego rozpylania na delikatne powierzchnie drewniane lub lakierowane.

Informacje dodatkowe

Waga 1 kg
Wymiary 7 × 7 × 15 cm
Pojemność

500ml

Osoba / Podmiot odpowiedzialny

Yigit sp. z o.o. Słowackiego 15/H 05-825 Grodzisk Mazowieck NIP: 1251721393 shop@cosmeteria.pl

Nuty Zapachowe:

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „MABEL MAREILLE SPRAY DO POMIESZCZEŃ CASHMERE FLOWERS 500ml”

Koszyk

0
image/svg+xml

Brak produktów w koszyku.

Wracam na zakupy 💖
Napisz do nas