🌍 Wysyłka zagraniczna - ustal szczegóły na czacie klikając tutaj! 💬

Wstecz
Previous Product Image

MABEL MARSEILLE ŻEL POD PRYSZNIC COOL WATERS 750ml

19,99 zł z VAT
(2,67 zł / 100 ml)
Dalej

MABEL SPRAY DO POMIESZCZEŃ BREEZE OF FRESNESS 500ml

19,99 zł z VAT
(4,00 zł / 100 ml)
Next Product Image

MABEL SPRAY DO POMIESZCZEŃ POWDER DREAMS 500ml

19,99 zł z VAT
(4,00 zł / 100 ml)

MABEL SPRAY DO POMIESZCZEŃ POWDER DREAMS 500ml

19,99 zł z VAT

(4,00 zł / 100 ml)

Nuty zapachowe

  • Nuty głowy: narcyz, aldehydy

  • Nuty serca: róża, pelargonia (sardunya), hiacynt, bez

  • Nuty bazy: piżmo, fasolka tonka

Nie znalazłeś produktu? Napisz do nas, znajdziemy go dla Ciebie!
Napisz
SKU: 8682022660701 Kategorie: , , ,

Poprzednia najniższa cena: 19,99 zł.

Marka:

Opis

Spray do pomieszczeń Powder Dreams to idealny sposób na błyskawiczne wypełnienie wnętrza kojącym, pudrowym aromatem, który tworzy atmosferę błogiego relaksu i domowej przytulności.

Nuty zapachowe

  • Nuty głowy: narcyz, aldehydy

  • Nuty serca: róża, pelargonia (sardunya), hiacynt, bez

  • Nuty bazy: piżmo, fasolka tonka

Pachnie jak

Kompozycja otwiera się wyrafinowanym i czystym akordem aldehydów, połączonych z delikatnie kwiatową, miodową wonią narcyza. Serce zapachu to bogaty, ogrodowy bukiet, w którym romantyczna róża przenika się z ziołowym akcentem pelargonii, świeżością hiacyntu i słodkim aromatem bzu. Całość osiada na ciepłej, otulającej bazie zmysłowego piżma i lekko korzennej, słodkiej fasolki tonka, nadając wnętrzu wyjątkowo miękki i pudrowy charakter.

Sposób użycia

Skieruj atomizer w stronę środka pomieszczenia i naciśnij kilkakrotnie, aby uwolnić zapach. Dla trwalszego efektu możesz rozpylić mgiełkę w okolicach tekstyliów (z zachowaniem odpowiedniej odległości, aby nie pozostawić plam, najlepiej w niewidocznym miejscu). Unikaj kontaktu z oczami oraz bezpośredniego rozpylania na delikatne powierzchnie drewniane lub lakierowane.

Informacje dodatkowe

Waga 1 kg
Wymiary 7 × 7 × 15 cm
Pojemność

500ml

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „MABEL SPRAY DO POMIESZCZEŃ POWDER DREAMS 500ml”

Koszyk

0
image/svg+xml

Brak produktów w koszyku.

Wracam na zakupy 💖
Napisz do nas