🌍 Wysyłka zagraniczna - ustal szczegóły na czacie klikając tutaj! 💬

Wstecz
Previous Product Image

MALIZIA DEZODORANT FRESH CARE NEUTRAL 150ml

14,99 zł z VAT
(9,99 zł / 100 ml)
Dalej

MALIZIA DEZODORANT FRESH CARE TALC 150ml

14,99 zł z VAT
(9,99 zł / 100 ml)
Next Product Image

MALIZIA DEZODORANT FRESH CARE ORIGINAL 150ml

14,99 zł z VAT
(9,99 zł / 100 ml)

MALIZIA DEZODORANT FRESH CARE ORIGINAL 150ml

14,99 zł z VAT

(9,99 zł / 100 ml)

Nie znalazłeś produktu? Napisz do nas, znajdziemy go dla Ciebie!
Napisz
SKU: 8003510024575 Kategorie: , ,

Poprzednia najniższa cena: 14,99 zł.

Marka:

Opis

Maksymalna pewność w każdej sytuacji
Wariant Dry to wspomnienie czasów, gdy technologia antyperspirantów stała się ogólnodostępna. Kojarzy się z aktywnością, ruchem i poczuciem suchości nawet w najbardziej stresujących momentach. To zapach techniczny, profesjonalny i bardzo rześki.

Pachnie jak:
Czysta, mineralna świeżość. Zapach jest chłodny, nieco metaliczny i bardzo energetyzujący, idealny po treningu.

Informacje dodatkowe

Waga 1 kg
Wymiary 7 × 7 × 15 cm
Pojemność

150ml

Osoba / Podmiot odpowiedzialny

28064 Landiona Email: info@mirato.it Numer telefonu: 00390321827711, Mirato S.p.A. Włochy Adres: Strada provinciale Est Sesia

Nuty Zapachowe:

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „MALIZIA DEZODORANT FRESH CARE ORIGINAL 150ml”

Koszyk

0
image/svg+xml

Brak produktów w koszyku.

Wracam na zakupy 💖
Napisz do nas