🌍 Wysyłka zagraniczna - ustal szczegóły na czacie klikając tutaj! 💬

Wstecz
Previous Product Image

CHANSON MGIEŁKA DO CIAŁA CHERRY 75ml

Pierwotna cena wynosiła: 19,99 zł.Aktualna cena wynosi: 13,99 zł. z VAT
Dalej

MALIZIA PŁYN DO KĄPIELI ARGAN&VANILIA 1000ml

12,99 zł z VAT
(1,30 zł / 100 ml)
Next Product Image

MALIZIA PIANKA DO GOLENIA 300ml

14,99 zł z VAT
(5,00 zł / 100 ml)

MALIZIA PIANKA DO GOLENIA 300ml

14,99 zł z VAT

(5,00 zł / 100 ml)

Nie znalazłeś produktu? Napisz do nas, znajdziemy go dla Ciebie!
Napisz
SKU: 8003510001385 Kategorie: ,

Poprzednia najniższa cena: 14,99 zł.

Marka:

Opis

Gładki start każdego poranka
Kultowa pianka Malizia to fundament męskiej łazienki lat 90.. Jej gęsta, bogata konsystencja była gwarancją komfortu, który pamiętamy z dzieciństwa. To produkt, który łączy tradycyjną włoską skuteczność z zapachem nienagannej higieny.

Pachnie jak:
Klasyczna, męska świeżość z delikatną mydlaną nutą. Zapach jest czysty, rześki i nienachalny, dający poczucie zadbania.

Informacje dodatkowe

Waga 1 kg
Wymiary 7 × 7 × 15 cm
Pojemność

300ml

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „MALIZIA PIANKA DO GOLENIA 300ml”

Koszyk

0
image/svg+xml

Brak produktów w koszyku.

Wracam na zakupy 💖
Napisz do nas