🌍 Wysyłka zagraniczna - ustal szczegóły na czacie klikając tutaj! 💬

Wstecz
Previous Product Image

MORFOSE SILVER ANTI-YELLOW MASKA DO WŁOSÓW PRZECIW ŻÓŁTYM ODCIENIOM 500ml

45,99 zł z VAT
(9,20 zł / 100 ml)
Dalej

MORFOSE LAKIER DO WŁOSÓW NO GAS 400ml

32,99 zł z VAT
(8,25 zł / 100 ml)
Next Product Image

MORFOSE LAKIER DO WŁOSÓW ULTRA STRONG 400ml

19,99 zł z VAT
(5,00 zł / 100 ml)

MORFOSE LAKIER DO WŁOSÓW ULTRA STRONG 400ml

19,99 zł z VAT

(5,00 zł / 100 ml)

Profesjonalny lakier do włosów zapewniający wyjątkowo mocne i długotrwałe utrwalenie bez efektu sklejania czy obciążenia pasm. Opracowany z myślą o intensywnej stylizacji, skutecznie chroni fryzurę przed wilgocią i utratą objętości, zachowując jednocześnie jej naturalny wygląd, elastyczność oraz połysk.

MORFOSE - DRUGI PRODUKT ZA 14,99 (Tańszy lub w tej samej cenie)
Nie znalazłeś produktu? Napisz do nas, znajdziemy go dla Ciebie!
Napisz
SKU: 8698655380046 Kategorie: , , ,

Poprzednia najniższa cena: 19,99 zł.

Marka:

Opis

Profesjonalny lakier do włosów zapewniający wyjątkowo mocne i długotrwałe utrwalenie bez efektu sklejania czy obciążenia pasm. Opracowany z myślą o intensywnej stylizacji, skutecznie chroni fryzurę przed wilgocią i utratą objętości, zachowując jednocześnie jej naturalny wygląd, elastyczność oraz połysk.

Pachnie jak

Kompozycja charakteryzuje się przyjemnym, świeżym i eleganckim aromatem o profesjonalnym, salonowym charakterze, który delikatnie otula pasma, pozostawiając na nich czysty, lekki oraz długotrwały ślad.

Sposób użycia

Przed użyciem wstrząśnij pojemnikiem. Rozpyl lakier równomiernie na suche włosy z odległości około 25–30 cm. Dla uzyskania mocniejszego efektu powtórz aplikację. Unikaj kontaktu z oczami.

Informacje dodatkowe

Waga 1 kg
Wymiary 7 × 7 × 15 cm
Pojemność

400ml

Osoba / Podmiot odpowiedzialny

Alix Avien Paris / Morfose Kozmetik Adres 34 Rue de l’Escouvrier Sarcelles 95200 Paris Francja Kontakt: Email: info@alixavien.com Telefon: +90 212 738 84 64

Nuty Zapachowe:

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „MORFOSE LAKIER DO WŁOSÓW ULTRA STRONG 400ml”

Koszyk

0
image/svg+xml

Brak produktów w koszyku.

Wracam na zakupy 💖
Napisz do nas