🌍 Wysyłka zagraniczna - ustal szczegóły na czacie klikając tutaj! 💬

Wstecz
Previous Product Image

MORFOSE ODŻYWKA DWUFAZOWA KERATYNOWA 400ML

39,99 zł z VAT
(10,00 zł / 100 ml)
Dalej

MORFOSE ODŻYWKA DWUFAZOWA BIOTYNA 400ML

39,99 zł z VAT
(10,00 zł / 100 ml)
Next Product Image

MORFOSE ODŻYWKA DWUFAZOWA KOLAGENOWA 400ML

39,99 zł z VAT
(10,00 zł / 100 ml)
Nowość

MORFOSE ODŻYWKA DWUFAZOWA KOLAGENOWA 400ML

39,99 zł z VAT

(10,00 zł / 100 ml)

MORFOSE - DRUGI PRODUKT ZA 14,99 (Tańszy lub w tej samej cenie)
Nie znalazłeś produktu? Napisz do nas, znajdziemy go dla Ciebie!
Napisz
SKU: 8680678834859 Kategorie: , , ,

Poprzednia najniższa cena: 34,99 zł.

Marka:

Opis

Morfose Dwufazowa Odżywka Kolagenowa w sprayu bez spłukiwania (400 ml)

Innowacyjny produkt do codziennej pielęgnacji o dużej pojemności, stworzony z myślą o wzmocnieniu i poprawie elastyczności pasm. Zaawansowana, dwufazowa formuła wzbogacona o kolagen ułatwia rozczesywanie, skutecznie chroni przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz nadaje włosom miękkość i blask jak po wizycie w salonie fryzjerskim.

Kluczowe cechy

  • Wzmocnienie struktury włosa: Kolagen poprawia elastyczność i wytrzymałość pasm, zapobiegając ich łamliwości.

  • Ułatwione rozczesywanie: Minimalizuje ryzyko uszkodzeń mechanicznych podczas codziennego czesania i stylizacji.

  • Miękkość i blask: Regularne stosowanie zapewnia efekt gładkich, lśniących i zdrowo wyglądających włosów.

  • Wydajna pojemność: Duże opakowanie (400 ml) idealnie sprawdza się zarówno w domowej pielęgnacji, jak i w profesjonalnym salonie.

Pachnie jak

Świeży, profesjonalny aromat salonu fryzjerskiego, który otula pasma subtelnym, eleganckim i długotrwałym zapachem.

Sposób użycia

  1. Dokładnie wstrząśnij butelką przed użyciem, aby połączyć obie fazy produktu.

  2. Rozpyl odżywkę równomiernie na umyte, wilgotne lub suche włosy.

  3. Przeczesz grzebieniem i ułóż fryzurę jak zwykle (produkt nie wymaga spłukiwania).

Informacje dodatkowe

Pojemność

400ml

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „MORFOSE ODŻYWKA DWUFAZOWA KOLAGENOWA 400ML”

Koszyk

0
image/svg+xml

Brak produktów w koszyku.

Wracam na zakupy 💖
Napisz do nas