🌍 Wysyłka zagraniczna - ustal szczegóły na czacie klikając tutaj! 💬

Wstecz
Previous Product Image

MORFOSE LAKIER DO WŁOSÓW NO GAS 400ml

32,99 zł z VAT
(8,25 zł / 100 ml)
Dalej

MORFOSE OSSION WOSK SPRAY WAX STRONG LAKIER 300ml

19,99 zł z VAT
(6,66 zł / 100 ml)
Next Product Image

MORFOSE OSSION PIANKA DO GOLENIA SENSITIVE 200ml

14,99 zł z VAT
(7,50 zł / 100 ml)

MORFOSE OSSION PIANKA DO GOLENIA SENSITIVE 200ml

14,99 zł z VAT

(7,50 zł / 100 ml)

Specjalistyczna pianka do golenia stworzona z myślą o skórze wrażliwej. Formuła wzbogacona o organiczny aloes skutecznie nawilża, łagodzi i chroni skórę podczas golenia, zapewniając doskonały poślizg ostrza oraz minimalizując ryzyko powstawania podrażnień i zaczerwienień.

Nie znalazłeś produktu? Napisz do nas, znajdziemy go dla Ciebie!
Napisz
SKU: 8681701013821 Kategorii: , , , ,

Poprzednia najniższa cena: 14,99 zł.

Opis

Specjalistyczna pianka do golenia stworzona z myślą o skórze wrażliwej. Formuła wzbogacona o organiczny aloes skutecznie nawilża, łagodzi i chroni skórę podczas golenia, zapewniając doskonały poślizg ostrza oraz minimalizując ryzyko powstawania podrażnień i zaczerwienień.

Pachnie jak

Kompozycja charakteryzuje się przyjemnym, świeżym i czystym męskim aromatem z nutami pielęgnacyjnymi oraz delikatnym akcentem aloesu, który pozostawia na skórze uczucie odświeżenia i komfortu.

Sposób użycia

Upewnij się, że skóra jest oczyszczona. Nanieś niewielką ilość pianki na wilgotną skórę i rozprowadź równomiernie, tworząc odpowiednio grubą warstwę. Przejdź do golenia, a po jego zakończeniu dokładnie spłucz skórę letnią wodą. Unikaj okolic oczu. Po goleniu warto zastosować nawilżający krem lub balsam.

Informacje dodatkowe

Waga 1 kg
Wymiary 7 × 7 × 15 cm
Pojemność

200ml

Osoba / Podmiot odpowiedzialny

Alix Avien Paris / Morfose Kozmetik Adres 34 Rue de l’Escouvrier Sarcelles 95200 Paris Francja Kontakt: Email: info@alixavien.com Telefon: +90 212 738 84 64

Nuty Zapachowe:

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „MORFOSE OSSION PIANKA DO GOLENIA SENSITIVE 200ml”

Koszyk

0
image/svg+xml

Brak produktów w koszyku.

Wracam na zakupy 💖
Napisz do nas