🌍 Wysyłka zagraniczna - ustal szczegóły na czacie klikając tutaj! 💬

Wstecz
Previous Product Image

MORFOSE QUINOA & HEMP PERFUMY DO WŁOSÓW Z KOMOSĄ RYŻOWĄ I KONOPIĄ 100ml

39,99 zł z VAT
(39,99 zł / 100 ml)
Dalej

MORFOSE SUPREME ODŻYWKA DWUFAZOWA DO WŁOSÓW 400ml

39,99 zł z VAT
(10,00 zł / 100 ml)
Next Product Image

MORFOSE SUPREME MLECZKO DO WŁOSÓW ALL IN ONE OCHRONA TERMICZNA 300ml

29,99 zł z VAT
(10,00 zł / 100 ml)
MOROFOSE 1+1 za 14,99

MORFOSE SUPREME MLECZKO DO WŁOSÓW ALL IN ONE OCHRONA TERMICZNA 300ml

29,99 zł z VAT

(10,00 zł / 100 ml)

MORFOSE - DRUGI PRODUKT ZA 14,99 (Tańszy lub w tej samej cenie)
Nie znalazłeś produktu? Napisz do nas, znajdziemy go dla Ciebie!
Napisz
SKU: 8681701014392 Kategorie: , , ,

Poprzednia najniższa cena: 29,99 zł.

Marka:

Opis

Wielozadaniowa ochrona termiczna. Mleczko do włosów, które łączy w sobie wiele korzyści: od termoochrony, przez nawilżenie, aż po ułatwienie stylizacji. To produkt typu “wszystko w jednym” dla zabieganej kobiety.

Ochrona termiczna: Zabezpiecza pasma przed wysoką temperaturą suszarki, prostownicy i lokówki.

Efekt: Jedwabista miękka tekstura, brak puszenia się i ułatwione modelowanie.

Zastosowanie: Nałóż niewielką ilość na wilgotne włosy przed suszeniem dla pełnej ochrony.

Informacje dodatkowe

Waga 1 kg
Wymiary 7 × 7 × 15 cm
Pojemność

300ml

Osoba / Podmiot odpowiedzialny

Alix Avien Paris / Morfose Kozmetik Adres 34 Rue de l’Escouvrier Sarcelles 95200 Paris Francja Kontakt: Email: info@alixavien.com Telefon: +90 212 738 84 64

Nuty Zapachowe:

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „MORFOSE SUPREME MLECZKO DO WŁOSÓW ALL IN ONE OCHRONA TERMICZNA 300ml”

Koszyk

0
image/svg+xml

Brak produktów w koszyku.

Wracam na zakupy 💖
Napisz do nas