🌍 Wysyłka zagraniczna - ustal szczegóły na czacie klikając tutaj! 💬

Wstecz
Previous Product Image

NOXES ŻEL POD PRYSZNIC PERFUMOWANY GOLDEN AURA 1L

29,99 zł z VAT
(3,00 zł / 100 ml)
Dalej

MORFOSE SZAMPON KERATYNOWY 1000ml

39,99 zł z VAT
(4,00 zł / 100 ml)
Next Product Image

MORFOSE SZAMPON ARGANOWY 1000ml

39,99 zł z VAT
(4,00 zł / 100 ml)
MOROFOSE 1+1 za 14,99

MORFOSE SZAMPON ARGANOWY 1000ml

39,99 zł z VAT

(4,00 zł / 100 ml)

Profesjonalny kosmetyk opracowany z myślą o włosach suchych, matowych i zniszczonych, które potrzebują intensywnego odżywienia. Bogata formuła z olejkiem arganowym – nazywanym „płynnym złotem Maroka” – głęboko nawilża i regeneruje włosy od nasady aż po same końce, przywracając im elastyczność i naturalny połysk.

MORFOSE - DRUGI PRODUKT ZA 14,99 (Tańszy lub w tej samej cenie)
Nie znalazłeś produktu? Napisz do nas, znajdziemy go dla Ciebie!
Napisz
SKU: 8680678831124 Kategorie: , , ,

Poprzednia najniższa cena: 39,99 zł.

Marka:

Opis

Profesjonalny kosmetyk opracowany z myślą o włosach suchych, matowych i zniszczonych, które potrzebują intensywnego odżywienia. Bogata formuła z olejkiem arganowym – nazywanym „płynnym złotem Maroka” – głęboko nawilża i regeneruje włosy od nasady aż po same końce, przywracając im elastyczność i naturalny połysk.

Pachnie jak

Kompozycja charakteryzuje się niezwykle przyjemnym, ciepłym i luksusowym aromatem z nutami orzechowymi oraz orientalnymi, który delikatnie otula włosy podczas mycia, pozostawiając na nich elegancki, relaksujący oraz długotrwały ślad.

Sposób użycia

Nanieś niewielką ilość szamponu na wilgotne włosy i masuj do uzyskania piany. Następnie dokładnie spłucz wodą. W razie potrzeby powtórz czynność. Dla uzyskania najlepszych efektów stosuj regularnie w połączeniu z maską arganową Morfose lub odżywką dwufazową z olejkiem arganowym. Unikaj kontaktu z oczami.

Informacje dodatkowe

Waga 1 kg
Wymiary 7 × 7 × 15 cm
Pojemność

1000ml

Osoba / Podmiot odpowiedzialny

Alix Avien Paris / Morfose Kozmetik Adres 34 Rue de l’Escouvrier Sarcelles 95200 Paris Francja Kontakt: Email: info@alixavien.com Telefon: +90 212 738 84 64

Nuty Zapachowe:

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „MORFOSE SZAMPON ARGANOWY 1000ml”

Koszyk

0
image/svg+xml

Brak produktów w koszyku.

Wracam na zakupy 💖
Napisz do nas