🌍 Wysyłka zagraniczna - ustal szczegóły na czacie klikając tutaj! 💬

Wstecz
Previous Product Image

MORFOSE SZAMPON KERATYNOWY 1000ml

39,99 zł z VAT
(4,00 zł / 100 ml)
Dalej

MORFOSE ARGAN ODŻYWKA DWUFAZOWA DO WŁOSÓW 220ml

29,99 zł z VAT
(13,63 zł / 100 ml)
Next Product Image

MORFOSE SZAMPON KOLAGENOWY 1000ml

39,99 zł z VAT
(4,00 zł / 100 ml)

MORFOSE SZAMPON KOLAGENOWY 1000ml

39,99 zł z VAT

(4,00 zł / 100 ml)

Profesjonalny kosmetyk przeznaczony do pielęgnacji włosów suchych, łamliwych i pozbawionych objętości. Formuła oparta na hydrolizowanym kolagenie skutecznie wzmacnia włosy od nasady po końce, nadając im elastyczność, sprężystość i zdrowy wygląd.

MORFOSE - DRUGI PRODUKT ZA 14,99 (Tańszy lub w tej samej cenie)
Nie znalazłeś produktu? Napisz do nas, znajdziemy go dla Ciebie!
Napisz
SKU: 8680678831131 Kategorie: , , ,

Poprzednia najniższa cena: 39,99 zł.

Marka:

Opis

Profesjonalny kosmetyk przeznaczony do pielęgnacji włosów suchych, łamliwych i pozbawionych objętości. Formuła oparta na hydrolizowanym kolagenie skutecznie wzmacnia włosy od nasady po końce, nadając im elastyczność, sprężystość i zdrowy wygląd.

Pachnie jak

Kompozycja charakteryzuje się przyjemnym, świeżym i salonowym aromatem, który delikatnie otula włosy podczas mycia, pozostawiając na nich subtelny, czysty oraz długotrwały ślad świeżości.

Sposób użycia

Nanieś niewielką ilość szamponu na mokre włosy. Masuj delikatnie do uzyskania kremowej piany, a następnie dokładnie spłucz wodą. W razie potrzeby powtórz. Dla najlepszych efektów stosuj z maską kolagenową Morfose. Unikaj kontaktu z oczami.

Informacje dodatkowe

Waga 1 kg
Wymiary 7 × 7 × 15 cm
Pojemność

1000ml

Osoba / Podmiot odpowiedzialny

Alix Avien Paris / Morfose Kozmetik Adres 34 Rue de l’Escouvrier Sarcelles 95200 Paris Francja Kontakt: Email: info@alixavien.com Telefon: +90 212 738 84 64

Nuty Zapachowe:

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „MORFOSE SZAMPON KOLAGENOWY 1000ml”

Koszyk

0
image/svg+xml

Brak produktów w koszyku.

Wracam na zakupy 💖
Napisz do nas