🌍 Wysyłka zagraniczna - ustal szczegóły na czacie klikając tutaj! 💬

Wstecz
Previous Product Image

MORFOSE WOSK X5 MAXIMUM CONTROL CZARNY 150ml

19,99 zł z VAT
(13,33 zł / 100 ml)
Dalej

MAISON ALHAMBRA VICTORIOSO LEGACY EDP 90ml

Pierwotna cena wynosiła: 119,00 zł.Aktualna cena wynosi: 59,50 zł. z VAT
Next Product Image

MORFOSE WOSK X5 STRONG HOLD POMARAŃCZOWY 150ml

14,99 zł z VAT
(9,99 zł / 100 ml)

MORFOSE WOSK X5 STRONG HOLD POMARAŃCZOWY 150ml

14,99 zł z VAT

(9,99 zł / 100 ml)

Profesjonalny wosk do stylizacji włosów, który zapewnia mocne utrwalenie oraz zdrowy, naturalny połysk bez efektu przeciążenia pasm. Stworzony z myślą o tworzeniu oryginalnych i odważnych fryzur, oferuje lekką konsystencję umożliwiającą swobodne modelowanie. Posiada innowacyjną formułę, którą można zmyć samą wodą bez użycia szamponu.

Nie znalazłeś produktu? Napisz do nas, znajdziemy go dla Ciebie!
Napisz
SKU: 8680678835337 Kategorii: , , , , ,

Poprzednia najniższa cena: 14,99 zł.

Opis

Profesjonalny wosk do stylizacji włosów, który zapewnia mocne utrwalenie oraz zdrowy, naturalny połysk bez efektu przeciążenia pasm. Stworzony z myślą o tworzeniu oryginalnych i odważnych fryzur, oferuje lekką konsystencję umożliwiającą swobodne modelowanie. Posiada innowacyjną formułę, którą można zmyć samą wodą bez użycia szamponu.

Pachnie jak

Przyjemna, energetyzująca i owocowa nuta pomarańczy, która dodaje świeżości, pobudza do działania i sprawia, że codzienna stylizacja staje się niezwykle przyjemnym rytuałem.

Sposób użycia

Rozprowadź niewielką ilość wosku na dłoniach, a następnie stylizuj włosy według własnego uznania. Produkt łatwo zmywa się samą wodą. Unikaj kontaktu z oczami.

Informacje dodatkowe

Waga 1 kg
Wymiary 7 × 7 × 15 cm
Pojemność

150ml

Osoba / Podmiot odpowiedzialny

Alix Avien Paris / Morfose Kozmetik Adres 34 Rue de l’Escouvrier Sarcelles 95200 Paris Francja Kontakt: Email: info@alixavien.com Telefon: +90 212 738 84 64

Nuty Zapachowe:

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „MORFOSE WOSK X5 STRONG HOLD POMARAŃCZOWY 150ml”

Koszyk

0
image/svg+xml

Brak produktów w koszyku.

Wracam na zakupy 💖
Napisz do nas