🌍 Wysyłka zagraniczna - ustal szczegóły na czacie klikając tutaj! 💬

Wstecz
Previous Product Image

MORFOSE THE ORIGINAL PERFUMY DO WŁOSÓW 100ml

39,99 zł z VAT
(39,99 zł / 100 ml)
Dalej

SOFTTO PLUS SZAMPON KOLORYZUJĄCY CZARNY DO WŁOSÓW SIWYCH 350ml

89,99 zł z VAT
(25,71 zł / 100 ml)
Next Product Image

NEUTRAXIN BEAUTY COLLAGEN 10*50ml

99,99 zł z VAT
(20,00 zł / 100 ml)

NEUTRAXIN BEAUTY COLLAGEN 10*50ml

99,99 zł z VAT

(20,00 zł / 100 ml)

Nie znalazłeś produktu? Napisz do nas, znajdziemy go dla Ciebie!
Napisz
SKU: 8680512627814 Kategorie: , ,

Poprzednia najniższa cena: 99,99 zł.

Marka:

Opis

Piękno płynące z wnętrza. Zaawansowany suplement diety w formie wygodnych shotów, zawierający wysokiej jakości kolagen. Wspomaga kondycję skóry, włosów i paznokci od środka.

Skład: Formuła wzbogacona o witaminy i minerały kluczowe dla zachowania młodości.

Wygoda: Gotowe porcje 50ml idealnie sprawdzają się w codziennej suplementacji.

Efekt: Poprawa elastyczności skóry i wzmocnienie struktury włosów.

Informacje dodatkowe

Waga 1 kg
Wymiary 7 × 7 × 15 cm
Pojemność

500ml

Osoba / Podmiot odpowiedzialny

Biota Pharma ul. Papiernicza 7e 92-312 Łódź +48 22 390 54 77 biuro@biotapharma.pl

Nuty Zapachowe:

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „NEUTRAXIN BEAUTY COLLAGEN 10*50ml”

Koszyk

3

Kwota: 66,97 zł

🎁 Zrób zakupy za 299 zł i zgarnij prezent-niespodziankę! Brakuje Ci: 232,03 zł
22%

Zobacz koszykZamówienie

Napisz do nas