🌍 Wysyłka zagraniczna - ustal szczegóły na czacie klikając tutaj! 💬

Wstecz
Previous Product Image

TESORI D’ORIENTE ŻEL POD PRYSZNIC AEGYPTUS 250ml

14,99 zł z VAT
(6,00 zł / 100 ml)
Dalej

TESORI D’ORIENTE ŻEL POD PRYSZNIC BAZYNTIUM 250ml

14,99 zł z VAT
(6,00 zł / 100 ml)
Next Product Image

TESORI D'ORIENTE ŻEL POD PRYSZNIC AYURVEDA 250ml

14,99 zł z VAT
(6,00 zł / 100 ml)

TESORI D’ORIENTE ŻEL POD PRYSZNIC AYURVEDA 250ml

14,99 zł z VAT

(6,00 zł / 100 ml)

Aromatyczny kremowy żel pod prysznic o pojemności 250 ml, inspirowany starożytną indyjską tradycją ajurwedy. Bogata formuła delikatnie oczyszcza skórę, tworząc aksamitną pianę, która otula ciało, przywraca wewnętrzną równowagę i zapewnia głęboki relaks podczas każdej kąpieli.

Nie znalazłeś produktu? Napisz do nas, znajdziemy go dla Ciebie!
Napisz
SKU: 8008970043647 Kategorii: , , , , ,

Poprzednia najniższa cena: 14,99 zł.

Marka:

Opis

Tesori d’Oriente Ayurveda, Kremowy żel pod prysznic, 250 ml

Aromatyczny kremowy żel pod prysznic o pojemności 250 ml, inspirowany starożytną indyjską tradycją ajurwedy. Bogata formuła delikatnie oczyszcza skórę, tworząc aksamitną pianę, która otula ciało, przywraca wewnętrzną równowagę i zapewnia głęboki relaks podczas każdej kąpieli.

Pachnie jak

Harmonijne połączenie rozgrzewającego drewna i bursztynu, rozświetlone orzeźwiającymi akcentami słodkiej pomarańczy oraz cytryny, otulone uspokajającym naparem z paczuli i drzewa cedrowego.

Sposób użycia

  1. Niewielką ilość żelu nanieś na wilgotną skórę całego ciała.

  2. Masuj okrężnymi ruchami do uzyskania aksamitnej, pachnącej piane.

  3. Po umyciu dokładnie spłucz skórę ciepłą wodą.

Informacje dodatkowe

Waga 1 kg
Wymiary 7 × 7 × 15 cm
Pojemność

250ml

Osoba / Podmiot odpowiedzialny

Conter Srl viale Europa n.12 26855 Lodi Vecchio (LO) Włochy 390522658322

Nuty Zapachowe:

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „TESORI D’ORIENTE ŻEL POD PRYSZNIC AYURVEDA 250ml”

Koszyk

0
image/svg+xml

Brak produktów w koszyku.

Wracam na zakupy 💖
Napisz do nas