🌍 Wysyłka zagraniczna - ustal szczegóły na czacie klikając tutaj! 💬

Wstecz
Previous Product Image

MALIZIA DEZODORANT FREDH CARE DRY 150ml

14,99 zł z VAT
(9,99 zł / 100 ml)
Dalej

MALIZIA DEZODORANT FRESH CARE ORIGINAL 150ml

14,99 zł z VAT
(9,99 zł / 100 ml)
Next Product Image

MALIZIA DEZODORANT FRESH CARE NEUTRAL 150ml

14,99 zł z VAT
(9,99 zł / 100 ml)

MALIZIA DEZODORANT FRESH CARE NEUTRAL 150ml

14,99 zł z VAT

(9,99 zł / 100 ml)

Nie znalazłeś produktu? Napisz do nas, znajdziemy go dla Ciebie!
Napisz
SKU: 8003510024582 Kategorie: , ,

Poprzednia najniższa cena: 14,99 zł.

Marka:

Opis

Dyskretna ochrona w dobrym stylu
Wariant Neutral to propozycja dla osób, które ceniły skuteczność Malizii, ale szukały zapachu mniej dominującego. Kojarzy się z zapachem czystej pościeli i łagodnością, która idealnie sprawdzała się na co dzień, nie kłócąc się z ulubionymi perfumami.

Pachnie jak:
Delikatne mydło i świeża bawełna. Zapach jest bardzo subtelny, pudrowy i neutralny, dając poczucie komfortu przez wiele godzin.

Informacje dodatkowe

Waga 1 kg
Wymiary 7 × 7 × 15 cm
Pojemność

150ml

Osoba / Podmiot odpowiedzialny

28064 Landiona Email: info@mirato.it Numer telefonu: 00390321827711, Mirato S.p.A. Włochy Adres: Strada provinciale Est Sesia

Nuty Zapachowe:

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „MALIZIA DEZODORANT FRESH CARE NEUTRAL 150ml”

Koszyk

0
image/svg+xml

Brak produktów w koszyku.

Wracam na zakupy 💖
Napisz do nas