🌍 Wysyłka zagraniczna - ustal szczegóły na czacie klikając tutaj! 💬

Wstecz
Previous Product Image

MORFOSE KERATIN PIANKA DO WŁOSÓW KERATYNOWA HAIR MOUSSE 200 ML

29,99 zł z VAT
(15,00 zł / 100 ml)
Dalej

MORFOSE ALMOND HAIR MOUSSE BITTER PROFESJONALNA PIANKA DO WŁOSÓW 200 ML

29,99 zł z VAT
(15,00 zł / 100 ml)
Next Product Image

MORFOSE ALMOND HAIR MASK PROFESJONALNA MASKA DO WŁOSÓW 75 ML

19,99 zł z VAT
(26,65 zł / 100 ml)
MOROFOSE 1+1 za 14,99
Nowość

MORFOSE ALMOND HAIR MASK PROFESJONALNA MASKA DO WŁOSÓW 75 ML

19,99 zł z VAT

(26,65 zł / 100 ml)

MORFOSE - DRUGI PRODUKT ZA 14,99 (Tańszy lub w tej samej cenie)
Nie znalazłeś produktu? Napisz do nas, znajdziemy go dla Ciebie!
Napisz
SKU: 8681701016815 Kategorie: , , ,

Poprzednia najniższa cena: 19,99 zł.

Marka:

Opis

Morfose profesjonalna maska do włosów Almond 75  ml.

Odkryj profesjonalną maskę do włosów Morfose Almond, która zapewnia dogłębne nawilżenie i regenerację. Jej specjalna formuła z mlekiem z gorzkich migdałów głęboko nawilża włosy od nasady aż po końce, przywracając im utraconą witalność. Maska ma na celu nadanie pasmom pełniejszego, bardziej zadbanego wyglądu.

Kluczowe cechy:

  • Głębokie nawilżenie – Dzięki mleku z gorzkich migdałów intensywnie nawadnia włosy, przywracając im witalność.
  • Wzmocnienie i regeneracja – Zawiera 12-kompleks wspierający aminokwasy, wzmacniając strukturę proteinową i naprawiając uszkodzone powierzchnie.
  • Ochrona przed łamaniem – Zwiększa sprężystość i odporność włosów, pomagając zapobiegać łamaniu i wypadaniu.
  • Naturalny blask – Eliminuje matowość, wydobywając naturalny blask nawilżonych pasm.
  • Wygładzenie i miękkość – Zmiękcza włosy, zapobiegając plątaniu i ułatwiając ich rozczesywanie.
  • Ochrona przed czynnikami zewnętrznymi – Otacza pasma, tworząc tarczę ochronną przeciwko szkodliwym wpływom środowiska.
  • Kontrola puszenia – Skuteczne rozwiązanie dla włosów puszących się i niesfornych, nadając im zdrowszy i bardziej energiczny wygląd.

Zastosowanie:

Po umyciu włosów szamponem nanieś wystarczającą ilość maski do włosów na wilgotne pasma. Rozprowadź równomiernie od nasady aż po końce. Pozostaw na włosach na 3–5 minut, a następnie dokładnie spłucz dużą ilością wody. W celu uzyskania najlepszych efektów zaleca się stosowanie 2–3 razy w tygodniu.

Wybierz profesjonalną maskę do włosów Morfose Almond, aby kompleksowo zregenerować i nawilżyć swoje włosy. Przywróć im zdrowy, lśniący i zadbany wygląd dzięki mocy migdałów i aminokwasów.

Informacje dodatkowe

Pojemność

75ml

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „MORFOSE ALMOND HAIR MASK PROFESJONALNA MASKA DO WŁOSÓW 75 ML”

Koszyk

0
image/svg+xml

Brak produktów w koszyku.

Wracam na zakupy 💖
Napisz do nas