🌍 Wysyłka zagraniczna - ustal szczegóły na czacie klikając tutaj! 💬

Wstecz
Previous Product Image

MORFOSE PIANKA DO WŁOSÓW KOLAGENOWA COLLAGEN HAIR MOUSSE 200ML

29,99 zł z VAT
(15,00 zł / 100 ml)
Dalej

MORFOSE ALMOND HAIR MASK PROFESJONALNA MASKA DO WŁOSÓW 75 ML

19,99 zł z VAT
(26,65 zł / 100 ml)
Next Product Image

MORFOSE KERATIN PIANKA DO WŁOSÓW KERATYNOWA HAIR MOUSSE 200 ML

29,99 zł z VAT
(15,00 zł / 100 ml)
MOROFOSE 1+1 za 14,99
Nowość

MORFOSE KERATIN PIANKA DO WŁOSÓW KERATYNOWA HAIR MOUSSE 200 ML

29,99 zł z VAT

(15,00 zł / 100 ml)

MORFOSE - DRUGI PRODUKT ZA 14,99 (Tańszy lub w tej samej cenie)
Nie znalazłeś produktu? Napisz do nas, znajdziemy go dla Ciebie!
Napisz
SKU: 8681701007943 Kategorie: , , ,

Poprzednia najniższa cena: 29,99 zł.

Marka:

Opis

Morfose Keratin Hair Mousse, Keratynowa pianka do włosów (200 ml)

Profesjonalna pianka przeznaczona do codziennej stylizacji fryzur, łącząca utrwalenie z pielęgnacją. Formuła wzbogacona o keratynę ułatwia modelowanie, unosi pasma u nasady, nadaje objętość i chroni włosy przed przesuszeniem, nie obciążając ich.

Kluczowe cechy

  • Lekka stylizacja i objętość: Skutecznie unosi pasma u nasady i nadaje fryzurze lekkość, idealnie sprawdzając się przy włosach cienkich i delikatnych.

  • Formuła z keratyną: Wspiera kondycję włosów w trakcie układania, pomagając chronić je przed przesuszeniem i zniszczeniem.

  • Wszechstronność: Odpowiednia do różnych technik stylizacji – przed suszeniem, modelowaniem na szczotkę czy przy tworzeniu fal i loków.

  • Komfort stosowania: Lekka konsystencja nie obciąża pasm i nadaje się do regularnego użytku zarówno w salonie, jak i w domu.

Pachnie jak

Świeży, profesjonalny aromat salonu fryzjerskiego, który otula pasma subtelnym, eleganckim i długotrwałym zapachem.

Sposób użycia

  1. Wstrząśnij pojemnikiem przed użyciem, a następnie nanieś niewielką ilość pianki na wilgotne włosy.

  2. Rozprowadź produkt równomiernie na całej długości pasm.

  3. Przystąp do stylizacji – wysusz włosy suszarką lub pozostaw do naturalnego wyschnięcia (produkt bez spłukiwania).

Informacje dodatkowe

Pojemność

200ml

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „MORFOSE KERATIN PIANKA DO WŁOSÓW KERATYNOWA HAIR MOUSSE 200 ML”

Koszyk

0
image/svg+xml

Brak produktów w koszyku.

Wracam na zakupy 💖
Napisz do nas