🌍 Wysyłka zagraniczna - ustal szczegóły na czacie klikając tutaj! 💬

Wstecz
Previous Product Image

MORFOSE ODŻYWKA DWUFAZOWA DO WŁOSÓW BEZ SPŁUKIWANIA KOLAGENOWA 220ML

29,99 zł z VAT
(13,63 zł / 100 ml)
Dalej

MORFOSE KERATIN PIANKA DO WŁOSÓW KERATYNOWA HAIR MOUSSE 200 ML

29,99 zł z VAT
(15,00 zł / 100 ml)
Next Product Image

MORFOSE PIANKA DO WŁOSÓW KOLAGENOWA COLLAGEN HAIR MOUSSE 200ML

29,99 zł z VAT
(15,00 zł / 100 ml)
MOROFOSE 1+1 za 14,99
Nowość

MORFOSE PIANKA DO WŁOSÓW KOLAGENOWA COLLAGEN HAIR MOUSSE 200ML

29,99 zł z VAT

(15,00 zł / 100 ml)

MORFOSE - DRUGI PRODUKT ZA 14,99 (Tańszy lub w tej samej cenie)
Nie znalazłeś produktu? Napisz do nas, znajdziemy go dla Ciebie!
Napisz
SKU: 8681701007950 Kategorie: , , ,

Poprzednia najniższa cena: 29,99 zł.

Marka:

Opis

Morfose Collagen Hair Mousse, Kolagenowa pianka do włosów (200 ml)

Lekka i skuteczna pianka do stylizacji łącząca elastyczne utrwalenie z intensywną pielęgnacją. Formuła wzbogacona o kolagen – białko odpowiedzialne za elastyczność i sprężystość – wspomaga regenerację suchych, osłabionych włosów, nadaje im długotrwałą objętość, zmiękcza je i przywraca zdrowy wygląd bez obciążania.

Kluczowe cechy

  • Kolagen: Intensywnie nawilża, wzmacnia strukturę włosa i poprawia jego sprężystość.

  • Objętość i utrwalenie: Nadaje fryzurze długotrwałą objętość oraz elastyczne utrwalenie bez efektu sztywności.

  • Lekka formuła: Nie obciąża włosów, idealnie sprawdzając się przy stylizacji cienkich, osłabionych i matowych pasm.

  • Miękkość i blask: Pozostawia włosy miękkie, lśniące i niezwykle podatne na układanie (produkt bez spłukiwania).

Pachnie jak

Świeży, profesjonalny aromat salonu fryzjerskiego, który otula pasma subtelnym, eleganckim i długotrwałym zapachem.

Sposób użycia

  1. Wstrząśnij puszką przed użyciem, trzymając aplikator skierowany w dół.

  2. Nanieś niewielką ilość pianki na dłoń i rozprowadź równomiernie na wilgotne lub suche włosy.

  3. Przystąp do stylizacji (produkt nie wymaga spłukiwania).

Informacje dodatkowe

Pojemność

200ml

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „MORFOSE PIANKA DO WŁOSÓW KOLAGENOWA COLLAGEN HAIR MOUSSE 200ML”

Koszyk

0
image/svg+xml

Brak produktów w koszyku.

Wracam na zakupy 💖
Napisz do nas