🌍 Wysyłka zagraniczna - ustal szczegóły na czacie klikając tutaj! 💬

Wstecz
Previous Product Image

MORFOSE ODŻYWKA DWUFAZOWA BIOTYNA 400ML

39,99 zł z VAT
(10,00 zł / 100 ml)
Dalej

MORFOSE PIANKA DO WŁOSÓW KOLAGENOWA COLLAGEN HAIR MOUSSE 200ML

29,99 zł z VAT
(15,00 zł / 100 ml)
Next Product Image

MORFOSE ODŻYWKA DWUFAZOWA DO WŁOSÓW BEZ SPŁUKIWANIA KOLAGENOWA 220ML

29,99 zł z VAT
(13,63 zł / 100 ml)
MOROFOSE 1+1 za 14,99
Nowość

MORFOSE ODŻYWKA DWUFAZOWA DO WŁOSÓW BEZ SPŁUKIWANIA KOLAGENOWA 220ML

29,99 zł z VAT

(13,63 zł / 100 ml)

MORFOSE - DRUGI PRODUKT ZA 14,99 (Tańszy lub w tej samej cenie)
Nie znalazłeś produktu? Napisz do nas, znajdziemy go dla Ciebie!
Napisz
SKU: 8681701008636 Kategorie: , , ,

Poprzednia najniższa cena: 29,99 zł.

Marka:

Opis

Morfose Kolagenowa, Dwufazowa odżywka do włosów w sprayu bez spłukiwania (220 ml)

Profesjonalny kosmetyk stworzony z myślą o pielęgnacji włosów suchych, łamliwych i pozbawionych blasku. Zaawansowana, dwufazowa formuła wzbogacona o kolagen intensywnie nawilża, wygładza strukturę włosa, zwiększa elastyczność oraz skutecznie ułatwia rozczesywanie, chroniąc pasma przed uszkodzeniami bez ich obciążania.

Kluczowe cechy

  • Regeneracja i nawilżenie: Zawartość kolagenu skutecznie nawilża, wzmacnia strukturę włosa i przywraca mu sprężystość.

  • Ochrona przed łamaniem: Ułatwia rozczesywanie mokrych i suchych pasm, minimalizując ryzyko uszkodzeń mechanicznych.

  • Miękkość i blask: Przywraca włosom naturalny połysk oraz jedwabistą gładkość.

  • Wygodna aplikacja: Lekka formuła bez spłukiwania jest idealna do codziennego stosowania.

Pachnie jak

Świeży, profesjonalny aromat salonu fryzjerskiego, który otula pasma subtelnym, eleganckim i długotrwałym zapachem.

Sposób użycia

  1. Wstrząśnij butelką przed użyciem, aby połączyć obie fazy produktu.

  2. Rozpyl odżywkę równomiernie na wilgotne lub suche włosy z odległości około 15–20 cm.

  3. Przeczesz włosy i ułóż fryzurę jak zwykle (produkt nie wymaga spłukiwania).

Informacje dodatkowe

Pojemność

220ml

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „MORFOSE ODŻYWKA DWUFAZOWA DO WŁOSÓW BEZ SPŁUKIWANIA KOLAGENOWA 220ML”

Koszyk

0
image/svg+xml

Brak produktów w koszyku.

Wracam na zakupy 💖
Napisz do nas