🌍 Wysyłka zagraniczna - ustal szczegóły na czacie klikając tutaj! 💬

Wstecz
Previous Product Image

MORFOSE MILK THERAPY MASŁO DO WŁOSÓW 200ml

34,99 zł z VAT
(17,50 zł / 100 ml)
Dalej

MORFOSE MILK & HONEY ODŻYWKA DWUFAZOWA BEZ SPŁUKIWANIA Z MLEKIEM I MIODEM 220ml

24,99 zł z VAT
(11,36 zł / 100 ml)
Next Product Image

MORFOSE MILK THERAPY ODŻYWKA W PIANCE 200ml

29,99 zł z VAT
(15,00 zł / 100 ml)

MORFOSE MILK THERAPY ODŻYWKA W PIANCE 200ml

29,99 zł z VAT

(15,00 zł / 100 ml)

Wybierz wariant:
MORFOSE MILK THERAPY CZEKOLADOWA PIANKA DO WŁOSÓW 200mlMORFOSE MILK THERAPY CZEKOLADOWA PIANKA DO WŁOSÓW 200ml29,99 zł z VAT
(15,00 zł / 100 ml)
MORFOSE MILK THERAPY KREMOWY SZAMPON Z PROTEINAMI MLEKA 750MLMORFOSE MILK THERAPY KREMOWY SZAMPON Z PROTEINAMI MLEKA 750ML Pierwotna cena wynosiła: 39,99 zł.Aktualna cena wynosi: 38,99 zł. z VATMORFOSE MILK THERAPY LAKIER DO WŁOSÓW 300mlMORFOSE MILK THERAPY LAKIER DO WŁOSÓW 300ml22,99 zł z VAT
(7,66 zł / 100 ml)
MORFOSE MILK THERAPY LAKIER DO WŁOSÓW FLEXIBLE HOLD 75mlMORFOSE MILK THERAPY LAKIER DO WŁOSÓW FLEXIBLE HOLD 75ml9,99 zł z VAT
(13,32 zł / 100 ml)
MORFOSE MILK THERAPY MASKA DO WŁOSÓW 500mlMORFOSE MILK THERAPY MASKA DO WŁOSÓW 500ml39,99 zł z VAT
(8,00 zł / 100 ml)
MORFOSE MILK THERAPY MASKA MLECZNA DO WŁOSÓW 250mlMORFOSE MILK THERAPY MASKA MLECZNA DO WŁOSÓW 250ml29,99 zł z VAT
(12,00 zł / 100 ml)
MORFOSE MILK THERAPY MASKA MLECZNA TRIANGLE PIRAMIDKA 25mlMORFOSE MILK THERAPY MASKA MLECZNA TRIANGLE PIRAMIDKA 25ml4,99 zł z VAT
(19,96 zł / 100 ml)
MORFOSE MILK THERAPY MASŁO DO WŁOSÓW 200mlMORFOSE MILK THERAPY MASŁO DO WŁOSÓW 200ml34,99 zł z VAT
(17,50 zł / 100 ml)
MORFOSE MILK THERAPY MLECZNY SZAMPON DO WŁOSÓW 50mlMORFOSE MILK THERAPY MLECZNY SZAMPON DO WŁOSÓW 50ml5,99 zł z VAT
(11,98 zł / 100 ml)
MORFOSE MILK THERAPY MUSSE MLECZNA ODŻYWKA W PIANCE 350mlMORFOSE MILK THERAPY MUSSE MLECZNA ODŻYWKA W PIANCE 350ml34,99 zł z VAT
(10,00 zł / 100 ml)
MORFOSE MILK THERAPY ODŻYWKA BEZ SPŁUKIWANIA MLECZNA 220mlMORFOSE MILK THERAPY ODŻYWKA BEZ SPŁUKIWANIA MLECZNA 220ml24,99 zł z VAT
(11,36 zł / 100 ml)
Brak
MORFOSE MILK THERAPY ODŻYWKA DWUFAZOWA BEZ SPŁUKIWANIA 200mlMORFOSE MILK THERAPY ODŻYWKA DWUFAZOWA BEZ SPŁUKIWANIA 200ml29,99 zł z VAT
(15,00 zł / 100 ml)
MORFOSE MILK THERAPY ODŻYWKA DWUFAZOWA DO WŁOSÓW 400mlMORFOSE MILK THERAPY ODŻYWKA DWUFAZOWA DO WŁOSÓW 400ml39,99 zł z VAT
(10,00 zł / 100 ml)
MORFOSE MILK THERAPY ODŻYWKA MLECZNA DWUFAZOWA DO WŁOSÓW 50mlMORFOSE MILK THERAPY ODŻYWKA MLECZNA DWUFAZOWA DO WŁOSÓW 50ml9,99 zł z VAT
(19,98 zł / 100 ml)
MORFOSE MILK THERAPY ODŻYWKA W PIANCE 200mlMORFOSE MILK THERAPY ODŻYWKA W PIANCE 200ml29,99 zł z VAT
(15,00 zł / 100 ml)
MORFOSE MILK THERAPY PERFUMY DO WŁOSÓW 100mlMORFOSE MILK THERAPY PERFUMY DO WŁOSÓW 100ml39,99 zł z VAT
(39,99 zł / 100 ml)
MORFOSE MILK THERAPY PIANKA MUS DO MYCIA CIAŁA 200mlMORFOSE MILK THERAPY PIANKA MUS DO MYCIA CIAŁA 200ml19,99 zł z VAT
(10,00 zł / 100 ml)
MORFOSE MILK THERAPY RINSE OFF HAIR CONDITIONER ODŻYWKA DO WŁOSÓW 250 MLMORFOSE MILK THERAPY RINSE OFF HAIR CONDITIONER ODŻYWKA DO WŁOSÓW 250 ML29,99 zł z VAT
(12,00 zł / 100 ml)
MORFOSE MILK THERAPY SERUM DO WŁOSÓW 100mlMORFOSE MILK THERAPY SERUM DO WŁOSÓW 100ml34,99 zł z VAT
(34,99 zł / 100 ml)
MORFOSE MILK THERAPY SUCHY SZAMPON 200mlMORFOSE MILK THERAPY SUCHY SZAMPON 200ml24,99 zł z VAT
(12,50 zł / 100 ml)
Brak
MORFOSE MILK THERAPY SZAMPON DO WŁOSÓW 1LMORFOSE MILK THERAPY SZAMPON DO WŁOSÓW 1L39,99 zł z VAT
(4,00 zł / 100 ml)
MORFOSE MILK THERAPY TONIK NAWILŻAJĄCY DO WŁOSÓW 300mlMORFOSE MILK THERAPY TONIK NAWILŻAJĄCY DO WŁOSÓW 300ml39,99 zł z VAT
(13,33 zł / 100 ml)
MORFOSE - DRUGI PRODUKT ZA 14,99 (Tańszy lub w tej samej cenie)
Nie znalazłeś produktu? Napisz do nas, znajdziemy go dla Ciebie!
Napisz
SKU: 8680678800052 Kategorie: , , ,

Poprzednia najniższa cena: 29,99 zł.

Marka:

Opis

Puszysta lekkość dla Twoich pasm. Innowacyjna odżywka w formie musu, która jest idealnym rozwiązaniem dla włosów cienkich i delikatnych. Zapewnia regenerację proteinową bez ryzyka “oklapnięcia” fryzury.

Właściwości: Ułatwia rozczesywanie i chroni włosy przed wysoką temperaturą podczas stylizacji.

Zapach: Obłędny aromat waniliowo-mleczny, który zamienia pielęgnację w czystą przyjemność.

Efekt: Sypkie, pełne objętości włosy o zdrowym połysku.

Informacje dodatkowe

Waga 1 kg
Wymiary 7 × 7 × 15 cm
Pojemność

200ml

Osoba / Podmiot odpowiedzialny

Alix Avien Paris / Morfose Kozmetik Adres 34 Rue de l’Escouvrier Sarcelles 95200 Paris Francja Kontakt: Email: info@alixavien.com Telefon: +90 212 738 84 64

Nuty Zapachowe:

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „MORFOSE MILK THERAPY ODŻYWKA W PIANCE 200ml”

Koszyk

0
image/svg+xml

Brak produktów w koszyku.

Wracam na zakupy 💖
Napisz do nas