🌍 Wysyłka zagraniczna - ustal szczegóły na czacie klikając tutaj! 💬

Wstecz
Previous Product Image

MORFOSE MILK THERAPY ODŻYWKA W PIANCE 200ml

29,99 zł z VAT
(15,00 zł / 100 ml)
Dalej

MORFOSE MILK & HONEY PERFUMY DO WŁOSÓW NADAJĄCE BLASKU 100ml

39,99 zł z VAT
(39,99 zł / 100 ml)
Next Product Image

MORFOSE MILK & HONEY ODŻYWKA DWUFAZOWA BEZ SPŁUKIWANIA Z MLEKIEM I MIODEM 220ml

24,99 zł z VAT
(11,36 zł / 100 ml)
MOROFOSE 1+1 za 14,99

MORFOSE MILK & HONEY ODŻYWKA DWUFAZOWA BEZ SPŁUKIWANIA Z MLEKIEM I MIODEM 220ml

24,99 zł z VAT

(11,36 zł / 100 ml)

MORFOSE - DRUGI PRODUKT ZA 14,99 (Tańszy lub w tej samej cenie)
Nie znalazłeś produktu? Napisz do nas, znajdziemy go dla Ciebie!
Napisz
SKU: 8681701014859 Kategorie: , , ,

Poprzednia najniższa cena: 24,99 zł.

Marka:

Opis

Złoty duet: Mleko i Miód. Specjalistyczna odżywka dwufazowa, która łączy regeneracyjne właściwości mleka z odżywczą mocą miodu. To produkt stworzony, by przywrócić blask nawet najbardziej matowym włosom.

Działanie: Miód działa antybakteryjnie i nawilżająco, a proteiny mleka wzmacniają rdzeń włosa.

Użytkowanie: Dwufazowa formuła wymaga wstrząśnięcia przed użyciem, co aktywuje składniki i nadaje włosom natychmiastową gładkość.

Rezultat: Włosy lśniące jak tafla wody, miękkie i całkowicie ujarzmione.

Informacje dodatkowe

Waga 1 kg
Wymiary 7 × 7 × 15 cm
Pojemność

220ml

Osoba / Podmiot odpowiedzialny

Alix Avien Paris / Morfose Kozmetik Adres 34 Rue de l’Escouvrier Sarcelles 95200 Paris Francja Kontakt: Email: info@alixavien.com Telefon: +90 212 738 84 64

Nuty Zapachowe:

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „MORFOSE MILK & HONEY ODŻYWKA DWUFAZOWA BEZ SPŁUKIWANIA Z MLEKIEM I MIODEM 220ml”

Koszyk

1

Kwota: 39,99 zł

🎁 Zrób zakupy za 299 zł i zgarnij prezent-niespodziankę! Brakuje Ci: 259,01 zł
13%

Zobacz koszykZamówienie

Napisz do nas