🌍 Wysyłka zagraniczna - ustal szczegóły na czacie klikając tutaj! 💬

Wstecz
Previous Product Image

MORFOSE WOSK ULTRA AQUA HAIR RED TRUSKAWKA 175ml

19,99 zł z VAT
(11,42 zł / 100 ml)
Dalej

MORFOSE WOSK AQUA WAX MAX AQUA 175ml

19,99 zł z VAT
(11,42 zł / 100 ml)
Next Product Image

MORFOSE WOSK AQUA WAX DEEP AQUA 175ml

19,99 zł z VAT
(11,42 zł / 100 ml)
MOROFOSE 1+1 za 14,99

MORFOSE WOSK AQUA WAX DEEP AQUA 175ml

19,99 zł z VAT

(11,42 zł / 100 ml)

MORFOSE - DRUGI PRODUKT ZA 14,99 (Tańszy lub w tej samej cenie)
Nie znalazłeś produktu? Napisz do nas, znajdziemy go dla Ciebie!
Napisz
SKU: 8681701007219 Kategorii: , , , , ,

Poprzednia najniższa cena: 19,99 zł.

Marka:

Opis

Profesjonalny wosk do stylizacji włosów na bazie wodnej, przeznaczony do fryzur wymagających mocnego utrwalenia oraz intensywnego, mokrego połysku („wet look”). Doskonale sprawdza się w klasycznych i nowoczesnych stylizacjach barberskich (takich jak slick back, pompadour czy side part), nadając włosom elegancki wygląd. Formuła typu aqua ułatwia aplikację, modelowanie oraz bezproblemowe zmywanie.

Pachnie jak

Kompozycja charakteryzuje się głębokim, niezwykle świeżym i czystym aromatem o męskim, profesjonalnym charakterze barberskim, który pozostawia na włosach orzeźwiający oraz długotrwały ślad.

Sposób użycia

Niewielką ilość wosku rozetrzyj w dłoniach. Nałóż na suche lub lekko wilgotne włosy i modeluj według uznania. W razie potrzeby dołóż kolejną porcję produktu. Unikaj kontaktu z oczami.

Informacje dodatkowe

Waga 1 kg
Wymiary 7 × 7 × 15 cm
Pojemność

175ml

Osoba / Podmiot odpowiedzialny

Alix Avien Paris / Morfose Kozmetik Adres 34 Rue de l’Escouvrier Sarcelles 95200 Paris Francja Kontakt: Email: info@alixavien.com Telefon: +90 212 738 84 64

Nuty Zapachowe:

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „MORFOSE WOSK AQUA WAX DEEP AQUA 175ml”

Koszyk

0
image/svg+xml

Brak produktów w koszyku.

Wracam na zakupy 💖
Napisz do nas