🌍 Wysyłka zagraniczna - ustal szczegóły na czacie klikając tutaj! 💬

Wstecz
Previous Product Image

MORFOSE WOSK AQUA WAX DEEP AQUA 175ml

19,99 zł z VAT
(11,42 zł / 100 ml)
Dalej

MORFOSE WOSK X5 MATTE XTREME MATOWY BEŻOWY 150ml

19,99 zł z VAT
(13,33 zł / 100 ml)
Next Product Image

MORFOSE WOSK AQUA WAX MAX AQUA 175ml

19,99 zł z VAT
(11,42 zł / 100 ml)
MOROFOSE 1+1 za 14,99

MORFOSE WOSK AQUA WAX MAX AQUA 175ml

19,99 zł z VAT

(11,42 zł / 100 ml)

Profesjonalny wosk do stylizacji włosów na bazie wodnej, stworzony z myślą o fryzurach wymagających bardzo mocnego utrwalenia klasy Max oraz intensywnego, mokrego połysku („wet look”). Doskonale sprawdza się w klasycznych i nowoczesnych stylizacjach barberskich, nadając pasmom wyrazisty, elegancki wygląd bez obciążania i sklejania. Wodna formuła gwarantuje łatwą aplikację oraz bezproblemowe zmywanie.

MORFOSE - DRUGI PRODUKT ZA 14,99 (Tańszy lub w tej samej cenie)
Nie znalazłeś produktu? Napisz do nas, znajdziemy go dla Ciebie!
Napisz
SKU: 8681701007226 Kategorii: , , , , ,

Poprzednia najniższa cena: 19,99 zł.

Marka:

Opis

Profesjonalny wosk do stylizacji włosów na bazie wodnej, stworzony z myślą o fryzurach wymagających bardzo mocnego utrwalenia klasy Max oraz intensywnego, mokrego połysku („wet look”). Doskonale sprawdza się w klasycznych i nowoczesnych stylizacjach barberskich, nadając pasmom wyrazisty, elegancki wygląd bez obciążania i sklejania. Wodna formuła gwarantuje łatwą aplikację oraz bezproblemowe zmywanie.

Pachnie jak

Kompozycja charakteryzuje się głębokim, niezwykle świeżym i czystym aromatem o męskim, profesjonalnym charakterze barberskim, który pozostawia na włosach orzeźwiający oraz długotrwały ślad.

Sposób użycia

Niewielką ilość wosku rozetrzyj w dłoniach. Nałóż na suche lub lekko wilgotne włosy i modeluj według uznania. W razie potrzeby dołóż kolejną porcję produktu. Unikaj kontaktu z oczami.

Informacje dodatkowe

Waga 1 kg
Wymiary 7 × 7 × 15 cm
Pojemność

175ml

Osoba / Podmiot odpowiedzialny

Alix Avien Paris / Morfose Kozmetik Adres 34 Rue de l’Escouvrier Sarcelles 95200 Paris Francja Kontakt: Email: info@alixavien.com Telefon: +90 212 738 84 64

Nuty Zapachowe:

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „MORFOSE WOSK AQUA WAX MAX AQUA 175ml”

Koszyk

0
image/svg+xml

Brak produktów w koszyku.

Wracam na zakupy 💖
Napisz do nas