🌍 Wysyłka zagraniczna - ustal szczegóły na czacie klikając tutaj! 💬

Wstecz
Previous Product Image

MORFOSE WOSK AQUA WAX MAX AQUA 175ml

19,99 zł z VAT
(11,42 zł / 100 ml)
Dalej

MORFOSE WOSK X5 MAXIMUM CONTROL CZARNY 150ml

19,99 zł z VAT
(13,33 zł / 100 ml)
Next Product Image

MORFOSE WOSK X5 MATTE XTREME MATOWY BEŻOWY 150ml

19,99 zł z VAT
(13,33 zł / 100 ml)
MOROFOSE 1+1 za 14,99

MORFOSE WOSK X5 MATTE XTREME MATOWY BEŻOWY 150ml

19,99 zł z VAT

(13,33 zł / 100 ml)

Profesjonalny wosk do stylizacji włosów, który łączy całkowicie matowe wykończenie z mocnym, ale elastycznym utrwaleniem. Stworzony z myślą o nowoczesnych i nietuzinkowych fryzurach, pozwala na swobodne modelowanie bez sklejania i obciążania pasm. Wyposażony w łatwo zmywalną formułę, która usuwa się samą wodą.

MORFOSE - DRUGI PRODUKT ZA 14,99 (Tańszy lub w tej samej cenie)
Nie znalazłeś produktu? Napisz do nas, znajdziemy go dla Ciebie!
Napisz
SKU: 8680678835351 Kategorii: , , , , ,

Poprzednia najniższa cena: 19,99 zł.

Marka:

Opis

Profesjonalny wosk do stylizacji włosów, który łączy całkowicie matowe wykończenie z mocnym, ale elastycznym utrwaleniem. Stworzony z myślą o nowoczesnych i nietuzinkowych fryzurach, pozwala na swobodne modelowanie bez sklejania i obciążania pasm. Wyposażony w łatwo zmywalną formułę, która usuwa się samą wodą.

Pachnie jak

Kompozycja charakteryzuje się nowoczesnym, świeżym i energetyzującym męskim aromatem o czystym, profesjonalnym charakterze, który subtelnie otula włosy, pozostawiając na nich lekki oraz odświeżający ślad.

Sposób użycia

Niewielką ilość wosku rozprowadź na dłoniach, a następnie wmasuj we włosy i modeluj według własnych preferencji. Produkt można łatwo zmyć samą wodą. Unikaj kontaktu z oczami.

Informacje dodatkowe

Waga 1 kg
Wymiary 7 × 7 × 15 cm
Pojemność

150ml

Osoba / Podmiot odpowiedzialny

Alix Avien Paris / Morfose Kozmetik Adres 34 Rue de l’Escouvrier Sarcelles 95200 Paris Francja Kontakt: Email: info@alixavien.com Telefon: +90 212 738 84 64

Nuty Zapachowe:

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „MORFOSE WOSK X5 MATTE XTREME MATOWY BEŻOWY 150ml”

Koszyk

0
image/svg+xml

Brak produktów w koszyku.

Wracam na zakupy 💖
Napisz do nas