🌍 Wysyłka zagraniczna - ustal szczegóły na czacie klikając tutaj! 💬

Wstecz
Previous Product Image

REVLON CHARLIE GOLD EDT 100ml

Pierwotna cena wynosiła: 39,99 zł.Aktualna cena wynosi: 23,99 zł. z VAT
Dalej

REVLON CHARLIE RED DEZODORANT 75ml

9,99 zł z VAT
(13,32 zł / 100 ml)
Next Product Image

REVLON CHARLIE PINK DEZODORANT 75ml

9,99 zł z VAT
(13,32 zł / 100 ml)

REVLON CHARLIE PINK DEZODORANT 75ml

9,99 zł z VAT

(13,32 zł / 100 ml)

Nie znalazłeś produktu? Napisz do nas, znajdziemy go dla Ciebie!
Napisz
SKU: 5000386292872 Kategorie: , ,

Poprzednia najniższa cena: 9,99 zł.

Marka:

Opis

Radosna energia różu
Charlie Pink to synonim optymizmu i dziewczęcego uroku. Ten dezodorant kojarzy się z beztroską, letnimi festiwalami i uśmiechem. Jest lekki, radosny i idealnie pasuje do osób, które kochają życie i czerpią z niego pełnymi garściami.

Pachnie jak:
Słodki, owocowy sorbet. Wyczuwalne są nuty czerwonych owoców, cytrusów i delikatnych płatków kwiatów, które dają natychmiastowy zastrzyk pozytywnej energii.

Informacje dodatkowe

Waga 1 kg
Wymiary 7 × 7 × 15 cm
Pojemność

75ml

Osoba / Podmiot odpowiedzialny

BEAUTIGE BEAUTY GROUP S.L Carrer Tirso de Molina 40 8940 Cornellà de Llobregat Barcelona Hiszpania 34934009300

Nuty Zapachowe:

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „REVLON CHARLIE PINK DEZODORANT 75ml”

Koszyk

0
image/svg+xml

Brak produktów w koszyku.

Wracam na zakupy 💖
Napisz do nas